Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. 7 lipca rusza konkurs grantowy FIO Małopolska Lokalnie

7 lipca rusza konkurs grantowy FIO Małopolska Lokalnie

7 lipca rusza konkurs grantowy FIO Małopolska Lokalnie

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych oraz Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zapraszają mieszkańców Małopolski do składania od 7 lipca wniosków w konkursie grantowym Małopolska Lokalnie 2021.

Konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6000 zł podzielony jest na dwie ścieżki wsparcia:

  • projekty społeczne – dla młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych lub grup samopomocowych;
  • projekty rozwojowe - dla młodych organizacji pozarządowych.

Nabór projektów rozpoczyna się 7 lipca 2021 roku i odbywać się będzie poprzez generator wniosków Witkac.pl. Termin składania wniosków mija 28 lipca br.

Konkurs FIO Małopolska Lokalnie stawia na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowano formułę, w której fundusze zdobywają najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Dofinansowanie przeznaczane jest na realizację innowacyjnych projektów na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz dofinansowanie przemyślanych projektów rozwojowych dla organizacji.

Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Wszystkich zainteresowanych ubieganiem się o dofinansowanie w ramach konkursu FIO Małopolska Lokalnie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 14 lipca 2021 r. (środa) o godz. 14:00 w Sali konferencyjnej tzw. Hotelu Pielęgniarek w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1 (naprzeciw sklepu „Groszek”) – wejście główne od strony parkingu.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do 13 lipca 2021 r. – tel. 14/642-24-31 wewn. 239.

Tych z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w środowym spotkaniu zapraszamy na spotkanie informacyjne online, które organizowane jest 16 lipca (piątek) o godz. 17:00.
Poniżej link do formularza zgłoszeniowego: https://bit.ly/spotkanie_on_line_16_07

 

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych oraz Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zapraszają mieszkańców Małopolski do składania od 7 lipca wniosków w konkursie grantowym Małopolska Lokalnie 2021. Konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6000 zł podzielony jest na dwie ścieżki wsparcia: projekty społeczne – dla młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych lub grup samopomocowych; projekty rozwojowe - dla młodych organizacji pozarządowych. Nabór projektów rozpoczyna się 7 lipca 2021 roku i odbywać się będzie poprzez generator wniosków Witkac.pl. Termin składania wniosków mija 28 lipca br. Konkurs FIO Małopolska Lokalnie stawia na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowano formułę, w której fundusze zdobywają najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Dofinansowanie przeznaczane jest na realizację innowacyjnych projektów na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz dofinansowanie przemyślanych projektów rozwojowych dla organizacji. Zaproszenie na spotkanie informacyjne Wszystkich zainteresowanych ubieganiem się o dofinansowanie w ramach konkursu FIO Małopolska Lokalnie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 14 lipca 2021 r. (środa) o godz. 14:00 w Sali konferencyjnej tzw. Hotelu Pielęgniarek w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1 (naprzeciw sklepu „Groszek”) – wejście główne od strony parkingu. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do 13 lipca 2021 r. – tel. 14/642-24-31 wewn. 239. Tych z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w środowym spotkaniu zapraszamy na spotkanie informacyjne online, które organizowane jest 16 lipca (piątek) o godz. 17:00. Poniżej link do formularza zgłoszeniowego: https://bit.ly/spotkanie_on_line_16_07