Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. 8-9 sierpnia - weekend OTWARTYCH PRACOWNI na Szlaku Rzemiosła!

8-9 sierpnia - weekend OTWARTYCH PRACOWNI na Szlaku Rzemiosła!

8-9 sierpnia - weekend OTWARTYCH PRACOWNI na Szlaku Rzemiosła!

Zapraszamy na kolejny weekend warsztatów rzemiosła w ramach akcji OTWARTE PRACOWNIE, czyli cyklu wakacyjnych spotkań w pracowniach twórców Szlaku Rzemiosła Małopolski.

W sobotę, 8 sierpnia zapraszamy do rzeźbiarza Stanisława Sochy, do Faściszowej. W malowniczej scenerii ogrodu pełnego dzieł artysty, będzie można wziąć udział w warsztatach i spróbować swoich sił w sztuce rzeźbienia w drewnie.

W ramach OTWARTEJ PRACOWNI możliwe będzie również zwiedzanie galerii i pokaźnej kolekcji rzeźb pana Stanisława oraz zakup jego prac. Dzień później, czyli 9 sierpnia, w niedzielę, spotykamy się u Pani Danuty Kostrzyńskiej w Jastrzębiej.

Pod czujnym okiem pani Danuty będzie można upiec placki prołziaki, według tradycyjnej receptury. Pani Danuta wraz z mężem prowadzi Gospodarstwo Agroturystyczne ,,U Dajany", więc warsztaty piekarstwa będzie można połączyć z wypoczynkiem na łonie natury.

PLAN na weekend:

8 sierpnia (sobota), godz. 11:00 – 18:00
Faściszowa 72
warsztaty rzeźbiarskie
prowadzenie: Stanisław Socha
tel. 14 665 30 86

9 sierpnia (niedziela), godz. 11:00 – 18:00
warsztaty wypieku chleba
prowadzenie: Danuta Kostrzyńska
Jastrzębia 284
33-191 Jastrzębia
Tel. 14 651 22 29

Na niedzielę polecamy również świetną imprezę na Pogórzu - Żniwa w Paryji - zobacz jak to się dawniej robiło!

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia!

files/aktualnosci/2015/08_sierpien/06_8_9_sierpnia_kolejny_weekend_OTWARTYCH_PRACOWNI_na_Szlaku_Rzemiosla/ulotka_otwarte1.jpg

---
Szczegóły i cały harmonogram Otwartych Pracowni: www. Szlakrzemiosla.pl
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. Małopolska Gościnna oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zapraszamy na kolejny weekend warsztatów rzemiosła w ramach akcji OTWARTE PRACOWNIE, czyli cyklu wakacyjnych spotkań w pracowniach twórców Szlaku Rzemiosła Małopolski. W sobotę, 8 sierpnia zapraszamy do rzeźbiarza Stanisława Sochy, do Faściszowej. W malowniczej scenerii ogrodu pełnego dzieł artysty, będzie można wziąć udział w warsztatach i spróbować swoich sił w sztuce rzeźbienia w drewnie. W ramach OTWARTEJ PRACOWNI możliwe będzie również zwiedzanie galerii i pokaźnej kolekcji rzeźb pana Stanisława oraz zakup jego prac. Dzień później, czyli 9 sierpnia, w niedzielę, spotykamy się u Pani Danuty Kostrzyńskiej w Jastrzębiej. Pod czujnym okiem pani Danuty będzie można upiec placki prołziaki, według tradycyjnej receptury. Pani Danuta wraz z mężem prowadzi Gospodarstwo Agroturystyczne ,,U Dajany", więc warsztaty piekarstwa będzie można połączyć z wypoczynkiem na łonie natury. PLAN na weekend: 8 sierpnia (sobota), godz. 11:00 – 18:00Faściszowa 72warsztaty rzeźbiarskieprowadzenie: Stanisław Sochatel. 14 665 30 86 9 sierpnia (niedziela), godz. 11:00 – 18:00warsztaty wypieku chlebaprowadzenie: Danuta KostrzyńskaJastrzębia 28433-191 JastrzębiaTel. 14 651 22 29 Na niedzielę polecamy również świetną imprezę na Pogórzu - Żniwa w Paryji - zobacz jak to się dawniej robiło! Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia! ---Szczegóły i cały harmonogram Otwartych Pracowni: www. Szlakrzemiosla.plProjekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. Małopolska Gościnna oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.