Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu z burzami

Ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu z burzami

Ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu z burzami

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne o intensywnych opadach deszczu z burzami (3 najwyższy stopień zagrożenia):

  • Obszar: powiat dąbrowski
  • Ważność: od godziny 20:21 dnia 21 maja 2019 roku do godz. 10:00 dnia 22 maja 2019 roku
  • Przebieg: Prognozuje się dalsze występowanie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Łącznie z opadami, które wystąpiły we wtorek, suma opadów do końca ważności ostrzeżenia miejscami może osiągać 130 mm. W trakcie opadów deszczu możliwe burza z porywami wiatru do 60 km/h.
  • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%
  • Uwagi: Podniesienie stopnia ostrzeżenia ze względu na zmianę prognozowanych sum opadów.

(PCZK)

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne o intensywnych opadach deszczu z burzami (3 najwyższy stopień zagrożenia): Obszar: powiat dąbrowski Ważność: od godziny 20:21 dnia 21 maja 2019 roku do godz. 10:00 dnia 22 maja 2019 roku Przebieg: Prognozuje się dalsze występowanie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Łącznie z opadami, które wystąpiły we wtorek, suma opadów do końca ważności ostrzeżenia miejscami może osiągać 130 mm. W trakcie opadów deszczu możliwe burza z porywami wiatru do 60 km/h. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90% Uwagi: Podniesienie stopnia ostrzeżenia ze względu na zmianę prognozowanych sum opadów. (PCZK)