1. Uruchomiono kolejne e-usługi

Uruchomiono kolejne e-usługi

Korzystaj już dziś

Szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania i obsługi portali:

Kliknij - zapoznaj się z instrukcjami

Portal Interesanta – film instruktażowy

Portal Rzeczoznawcy - film instruktażowy

Portal Projektanta - film instruktażowy

Narada koordynacyjna - film instruktażowy

Portal Komornika - film instruktażowy

E-usługi przeznaczone tylko dla komorników sądowych.

Przypominamy, że dotychczas była możliwość korzystania z:

Portalu Geodety

Portalu mapowego

Informacje dotyczące uzyskania profilu zaufanego.

Jak Założyć profil zaufany - film instruktażowy

Zapraszamy Państwa do korzystania z systemu e-Usług.

Korzystaj już dziś Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, wprowadza kolejne udogodnienie, które pozwoli interesantom załatwić sprawy przez Internet – w systemie e-Usług Publicznych Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami. Możliwe jest również skorzystanie z e-płatności dokonując zapłaty za zamówione materiały.   Szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania i obsługi portali:   Portal Interesanta – film instruktażowy Dzięki e-usłudze, portal interesanta użytkownik po zalogowaniu się za pomocą profilu zaufanego (PZ) ma możliwość zamówienia i pozyskania takich materiałów jak: wypis z rejestru ewidencji gruntów i budynków, kopie mapy ewidencyjnej, kopie mapy zasadniczej i inne. Może również wyszukać konkretne działki, budynki, adresy, współrzędne i pozyskać informacje na ich temat, przez wskazanie obiektu na mapie. System e-Usług Publicznych Wydziału Geodezji został rozszerzony o dodatkowe moduły dedykowane specjalistom: Portal Rzeczoznawcy - film instruktażowy E-usługa umożliwiająca rzeczoznawcom przeglądanie aktów notarialnych, po wcześniejszym wykupieniu wglądu do danej jednostki ewidencyjnej, oraz zamawiania szczegółowych danych dotyczących wskazanych transakcji. Należy pamiętać, że kupując na raz wgląd do 2 jednostek ewidencyjnych, czas nie jest wydłużony o kolejne 4 godziny. Wgląd do następnej jednostki najlepiej aktywować po zakończeniu przeglądania poprzedniej. Portal Projektanta - film instruktażowy E-usługa, dzięki której projektant może złożyć wniosek o uzgodnienie sieci. Do składanego wniosku należy dodać odpowiednie załączniki oraz określić położenie przebiegu planowanego przyłącza. Po wystawieniu przez urząd opłaty, projektant ma możliwość pobrania DOO oraz opłacenia go drogą elektroniczną. Narada koordynacyjna - film instruktażowy E-usługa przeznaczona dla pracowników branż w celu uczestnictwa w zdalnej naradzie koordynacyjnej. Portal Komornika - film instruktażowy E-usługi przeznaczone tylko dla komorników sądowych. Przypominamy, że dotychczas była możliwość korzystania z: Portalu Geodety E-usługi przeznaczonej dla geodetów wykonujących prace geodezyjne na terenie powiatu. Umożliwia zgłoszenie nowej pracy geodezyjnej wraz z zamówieniem materiałów. Geodeta ma dostęp do wszystkich zgłoszonych przez siebie prac geodezyjnych, dla których można wykonać zgłoszenie uzupełniające na materiały, pobrać dokument obliczenia opłaty i dokonać płatności elektronicznych. Portalu mapowego E-usługi przeznaczonej do przeglądania map geodezyjnych (map o dużej skali czyli od 1:500 do 1:5000). Wśród map geodezyjnych można przeglądać mapę ewidencyjną i mapę zasadniczą. Informacje dotyczące uzyskania profilu zaufanego. Jak Założyć profil zaufany - film instruktażowy   Zapraszamy Państwa do korzystania z systemu e-Usług.