Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Abolicja dla czytelników

Abolicja dla czytelników

Abolicja dla czytelników

Od jutra w powiecie dąbrowskim rozpoczyna się "Tydzień bibliotek", w ramach którego organizowane będą wystawy, wykłady, spotkania bibliotekarzy. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Kozaczkowej ogłasza również abolicję dla czytelników zalegających ze zwrotem książek. Obchody zorganizuje MBP i Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Dąbrowie Tarnowskiej.

W MBP w Dąbrowie już można obejrzeć wystawy przygotowane z tej okazji, związane z książką i biblioteką, m. in. "Z literaturą przez wieki" w dziale dla dorosłych i "Witaj w świecie baśni" w oddziale dla dzieci.
Główne uroczystości zaplanowano na 12 maja, kiedy odbędzie się spotkanie bibliotekarzy z całego powiatu z władzami samorządowymi. W programie zaplanowano wykład "Zawód bibliotekarza wczoraj i dziś", który przedstawi dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Jadwiga Kusior oraz montaż słowno - muzyczny "Wiadomości kulturalne" w wykonaniu koła teatralnego Gimnazjum nr 1. Ponadto wręczone zostaną odznaki "Zasłużony Działacz Kultury" dla pracowników biliotek. Będzie także można obejrzeć wystawę zatytułowaną "Biblioteki w Europie były zawsze".
Dąbrowscy bibliotekarze zapraszają również na dzień otwarty, 14 maja, podczas którego czytelnicy będą mogli obejrzeć bibiotekę, jakiej nie znają na co dzień. Z okazji obchodów "Tygodnia Bibliotek" oraz "Dnia Bibliotekarza" MBP ogłasza maj miesiącem abolicji dla czytelników zalegających ze zwrotem książek. Przez cały miesiąc biblioteka przyjmować będzie książki bez pobierania opłat za ich przetrzymywanie. (baja)

Źródło: Dziennik Polski

Od jutra w powiecie dąbrowskim rozpoczyna się "Tydzień bibliotek", w ramach którego organizowane będą wystawy, wykłady, spotkania bibliotekarzy. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Kozaczkowej ogłasza również abolicję dla czytelników zalegających ze zwrotem książek. Obchody zorganizuje MBP i Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Dąbrowie Tarnowskiej. W MBP w Dąbrowie już można obejrzeć wystawy przygotowane z tej okazji, związane z książką i biblioteką, m. in. "Z literaturą przez wieki" w dziale dla dorosłych i "Witaj w świecie baśni" w oddziale dla dzieci.Główne uroczystości zaplanowano na 12 maja, kiedy odbędzie się spotkanie bibliotekarzy z całego powiatu z władzami samorządowymi. W programie zaplanowano wykład "Zawód bibliotekarza wczoraj i dziś", który przedstawi dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Jadwiga Kusior oraz montaż słowno - muzyczny "Wiadomości kulturalne" w wykonaniu koła teatralnego Gimnazjum nr 1. Ponadto wręczone zostaną odznaki "Zasłużony Działacz Kultury" dla pracowników biliotek. Będzie także można obejrzeć wystawę zatytułowaną "Biblioteki w Europie były zawsze".Dąbrowscy bibliotekarze zapraszają również na dzień otwarty, 14 maja, podczas którego czytelnicy będą mogli obejrzeć bibiotekę, jakiej nie znają na co dzień. Z okazji obchodów "Tygodnia Bibliotek" oraz "Dnia Bibliotekarza" MBP ogłasza maj miesiącem abolicji dla czytelników zalegających ze zwrotem książek. Przez cały miesiąc biblioteka przyjmować będzie książki bez pobierania opłat za ich przetrzymywanie. (baja) Źródło: Dziennik Polski