1. Absolwenci zakończyli rok szkolny 2013/2014

Absolwenci zakończyli rok szkolny 2013/2014

Najlepszą średnią ocen wśród maturzystów w roku szkolnym 2013/2014 uzyskali:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu:
Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji
Konrad Wąsik

Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie:
Aneta Pustuła, Karolina Włodarz
Technikum Teleinformatyczne
Anita Wrzodak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej:
Katarzyna Kiwior, Mariusz Osika

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej:
Technikum Ekonomiczne
Monika Słota
Patrycja Rokita, Justyna Burzec

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.

Dzisiaj w czterech szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego odbyły się uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. W każdej szkole odbyły się okazjonalne akademie, w których uczestniczyli Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera, Sekretarz Powiatu Kazimierz Tęczar oraz Doradca Krzysztof Michalak. Najlepsi absolwenci IV klas technikum i III klas licealnych otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Rady Rodziców poszczególnych szkół. Uczniowie, którzy mieli najwyższą średnią ocen w szkole, otrzymali dodatkowe nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Najlepszą średnią ocen wśród maturzystów w roku szkolnym 2013/2014 uzyskali: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu:Technikum Inżynierii Środowiska i MelioracjiKonrad Wąsik Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie:Liceum OgólnokształcąceAneta Pustuła, Karolina WłodarzTechnikum TeleinformatyczneAnita Wrzodak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej:Liceum OgólnokształcąceKatarzyna Kiwior, Mariusz Osika Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej:Technikum EkonomiczneMonika SłotaLiceum OgólnokształcącePatrycja Rokita, Justyna Burzec Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników. Samorząd Powiatu Dąbrowskiego życzy Wam drodzy Maturzyści połamania piór na egzaminie dojrzałości oraz dalszych sukcesów w dorosłym życiu.