1. Adam Rzemiński Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymał awans na wyższy stopień służbowy

Wczoraj 20 lipca 2009r. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej Adam Rzemiński otrzymał z rąk Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Grzegorza Schetyny nominację na wyższy stopień służbowy – starszego brygadiera. Uroczystość ta odbyła się w Hotelu Łazienkowskim w Warszawie podczas spotkania Wicepremiera z ratownikami z jednostek Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy brali udział w usuwaniu skutków wystąpienia obfitych deszczów na południu Polski. W dniu dzisiejszym podczas spotkania samorządów Powiatu Dąbrowskiego z parlamentarzystami, władzami Województwa Małopolskiego i radnymi Sejmiku Małopolskiego dotyczącego omówienia spraw związanych z usuwaniem skutków powodzi, starszy brygadier Adam Rzemiński otrzymał gratulacje z okazji nominacji i podziękowania z rąk Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu Dąbrowskiego Roberta Kądzielawy oraz Wicestarosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego za aktywne i sprawne kierowanie akcją ratowniczą na terenie powiatu podczas powodzi.