Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Akademia klasy extra!

Akademia klasy extra!

Akademia klasy extra!

Wiele gier, turniejów i zadań piłkarskich czekało w środę 24 maja 2017 roku na uczestników Akademii Klasy Ekstra organizowanej przez Ekstraklasę SA, Bruk Bet Termalica oraz Ministerstwo Sportu.

W imprezie uczestniczyło blisko 400 dzieci. Młodzi piłkarze na zakończenie imprezy spotkali się z piłkarzami BBT, był czas na zdjęcia i otrzymanie autografu. Football Academy Dąbrowa Tarnowska reprezentowana była przez grupę blisko 30 zawodników.

Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy dyplom i gadżety, a dąbrowska Akademia puchar za udział w imprezie sportowej.

R.Antosz/mags

Wiele gier, turniejów i zadań piłkarskich czekało w środę 24 maja 2017 roku na uczestników Akademii Klasy Ekstra organizowanej przez Ekstraklasę SA, Bruk Bet Termalica oraz Ministerstwo Sportu. W imprezie uczestniczyło blisko 400 dzieci. Młodzi piłkarze na zakończenie imprezy spotkali się z piłkarzami BBT, był czas na zdjęcia i otrzymanie autografu. Football Academy Dąbrowa Tarnowska reprezentowana była przez grupę blisko 30 zawodników. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy dyplom i gadżety, a dąbrowska Akademia puchar za udział w imprezie sportowej. R.Antosz/mags