Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Akademia uczniów z ZSP nr 2 w rocznicę urodzin bł. Jana Pawła II

Akademia uczniów z ZSP nr 2 w rocznicę urodzin bł. Jana Pawła II

Akademia uczniów z ZSP nr 2 w rocznicę urodzin bł. Jana Pawła II

W dniu 18 maja 2011 roku społeczność uczniowska Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej miała możliwość uczestniczyć w uroczystej akademii i nabożeństwie dziękczynnym za beatyfikację Jana Pawła II.
W tym dniu przypadła 91 rocznica urodzin Karola Wojtyły, stąd w czasie akademii młodzież miała możliwość wzbogacić swoją wiedzę o życiu papieża i Jego najbliższych, a także zobaczyć archiwalne zdjęcia z czasów Jego młodości.

Projekcja multimedialna została ubogacona poezją i śpiewem zespołu szkolnego, przygotowanego przez nauczyciela ZSP nr 2 - Rafała Szydłowskiego.
Nabożeństwo dziękczynne poprowadził ks. Krzysztof Jaskułka, który w całości przygotował tę uroczystość przy współpracy uczniów z klasy I th.

W dniu 18 maja 2011 roku społeczność uczniowska Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej miała możliwość uczestniczyć w uroczystej akademii i nabożeństwie dziękczynnym za beatyfikację Jana Pawła II.W tym dniu przypadła 91 rocznica urodzin Karola Wojtyły, stąd w czasie akademii młodzież miała możliwość wzbogacić swoją wiedzę o życiu papieża i Jego najbliższych, a także zobaczyć archiwalne zdjęcia z czasów Jego młodości. Projekcja multimedialna została ubogacona poezją i śpiewem zespołu szkolnego, przygotowanego przez nauczyciela ZSP nr 2 - Rafała Szydłowskiego.Nabożeństwo dziękczynne poprowadził ks. Krzysztof Jaskułka, który w całości przygotował tę uroczystość przy współpracy uczniów z klasy I th.