Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości w ZSP nr 2

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości w ZSP nr 2

10 listopada 2011 roku społeczność uczniowska Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, wraz z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym, miała możliwość uczestniczyć w uroczystej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Montaż słowno-muzyczny przygotowały klasy maturalne IV Te i III Lp wraz z wychowawcami  Marią Skowron i Rafałem Szydłowskim.


Bogate w treść utwory literackie i pieśni wprowadziły nas w zadumę nad losami państwa polskiego, wytworzyły nastrój patriotycznego przeżywania wydarzeń historycznych.

źródło: ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

10 listopada 2011 roku społeczność uczniowska Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, wraz z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym, miała możliwość uczestniczyć w uroczystej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Montaż słowno-muzyczny przygotowały klasy maturalne IV Te i III Lp wraz z wychowawcami  Marią Skowron i Rafałem Szydłowskim. Bogate w treść utwory literackie i pieśni wprowadziły nas w zadumę nad losami państwa polskiego, wytworzyły nastrój patriotycznego przeżywania wydarzeń historycznych. źródło: ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej