Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Akademia zakończenia roku szkolnego 2009/2010 w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Akademia zakończenia roku szkolnego 2009/2010 w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Akademia zakończenia roku szkolnego 2009/2010 w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 25 czerwca br. uroczystą akademią, w której wzięli udział: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, dyrekcja i grono pedagogiczne Szkoły oraz uczniowie Liceum i Technikum - zakończono rok szkolny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.
Starosta złożył Dyrektorowi Janowi Kiljanowi oraz nauczycielom Szkoły, podziękowania za całoroczną pracę wychowawczo- dydaktyczną oraz gratulacje uczniom za wyniki i osiągnięcia w olimpiadach szkolnych i zawodach sportowych. Uczniom z najlepszymi ocenami na świadectwie Starosta wraz z Dyrektorem Szkoły wręczyli nagrody książkowe i dyplomy.

Młodzież, która aktywnie działała na rzecz Szkoły w Spółdzielni Uczniowskiej, również otrzymała nagrody za całoroczną pracę. Zostały także wręczone medale za osiągnięcia w rozgrywkach sportowych - chłopcom, którzy zajęli II i III miejsca w halowej piłce nożnej.

W dniu 25 czerwca br. uroczystą akademią, w której wzięli udział: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, dyrekcja i grono pedagogiczne Szkoły oraz uczniowie Liceum i Technikum - zakończono rok szkolny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.Starosta złożył Dyrektorowi Janowi Kiljanowi oraz nauczycielom Szkoły, podziękowania za całoroczną pracę wychowawczo- dydaktyczną oraz gratulacje uczniom za wyniki i osiągnięcia w olimpiadach szkolnych i zawodach sportowych. Uczniom z najlepszymi ocenami na świadectwie Starosta wraz z Dyrektorem Szkoły wręczyli nagrody książkowe i dyplomy. Młodzież, która aktywnie działała na rzecz Szkoły w Spółdzielni Uczniowskiej, również otrzymała nagrody za całoroczną pracę. Zostały także wręczone medale za osiągnięcia w rozgrywkach sportowych - chłopcom, którzy zajęli II i III miejsca w halowej piłce nożnej.