Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Akcja "Bitwa o Wozy"

Akcja "Bitwa o Wozy"

Akcja

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, informuję, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zainaugurowało akcję „Bitwa o Wozy” - w każdym województwie gmina do 20 tys. mieszkańców z największą frekwencją w pierwszej turze wyborów prezydenckich otrzyma wóz strażacki. Wartość jednego samochodu to niemal 800 tys. zł.

Ta nietypowa akcja ma zachęcić do udziału w wyborach prezydenckich 2020 roku i sprawić, by frekwencja wyborcza była jak najwyższa. Jednocześnie ma być to forma wsparcia Ochotniczych Straży Pożarnej w małych gminach.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, informuję, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zainaugurowało akcję „Bitwa o Wozy” - w każdym województwie gmina do 20 tys. mieszkańców z największą frekwencją w pierwszej turze wyborów prezydenckich otrzyma wóz strażacki. Wartość jednego samochodu to niemal 800 tys. zł. Ta nietypowa akcja ma zachęcić do udziału w wyborach prezydenckich 2020 roku i sprawić, by frekwencja wyborcza była jak najwyższa. Jednocześnie ma być to forma wsparcia Ochotniczych Straży Pożarnej w małych gminach.