Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Akcja charytatywna uczniów PSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Akcja charytatywna uczniów PSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Akcja charytatywna uczniów PSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 23 czerwca 2010r. w godzinach popołudniowo-wieczornych odbyła się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, dyskoteka charytatywna pod hasłem "Pomóżmy Szkole w Borkach".
Cały dochód przeznaczony był na szlachetny cel- pomoc dla uczniów ze Szkoły w Borkach, którym tegoroczna powódź zniszczyła domy. Dużo darczyńców ofiarowało wiele przyborów szkolnych, długopisów, zeszytów i podręczników. W trakcie dyskoteki młodzież mogła kupić przygotowane wypieki - ciasta i ciasteczka, różnego rodzaju napoje i owoce.
Udało się zebrać 1150,00 zł (w tym 230 zł. przekazała świetlica szkolna). Zebrane środki finansowe oraz przybory szkolne zostaną przekazane przez organizatorów dyskoteki, dyrekcji Zespołu Szkół w Borkach.

Wszyscy uczniowie i organizatorzy bawili się w tańcu belgijskim i przy innych rytmach DJ Kamila.
Całą akcję, kiermasz słodkich wypieków i napojów oraz zabawę, przygotowali: Ewa Michoń, Beata Gądek, Iwona Derus i Krzysztof Niemiec.

W dniu 23 czerwca 2010r. w godzinach popołudniowo-wieczornych odbyła się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, dyskoteka charytatywna pod hasłem "Pomóżmy Szkole w Borkach".Cały dochód przeznaczony był na szlachetny cel- pomoc dla uczniów ze Szkoły w Borkach, którym tegoroczna powódź zniszczyła domy. Dużo darczyńców ofiarowało wiele przyborów szkolnych, długopisów, zeszytów i podręczników. W trakcie dyskoteki młodzież mogła kupić przygotowane wypieki - ciasta i ciasteczka, różnego rodzaju napoje i owoce.Udało się zebrać 1150,00 zł (w tym 230 zł. przekazała świetlica szkolna). Zebrane środki finansowe oraz przybory szkolne zostaną przekazane przez organizatorów dyskoteki, dyrekcji Zespołu Szkół w Borkach. Wszyscy uczniowie i organizatorzy bawili się w tańcu belgijskim i przy innych rytmach DJ Kamila.Całą akcję, kiermasz słodkich wypieków i napojów oraz zabawę, przygotowali: Ewa Michoń, Beata Gądek, Iwona Derus i Krzysztof Niemiec.