Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Akcja honorowego oddawania krwi w ZSP w Brniu

Akcja honorowego oddawania krwi w ZSP w Brniu

Akcja honorowego oddawania krwi w ZSP w Brniu

17 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu odbyła się po raz kolejny akcja honorowego oddawania krwi przez młodzież pełnoletnią. Swoją gotowość do wzięcia udziału w akcji zadeklarowało 35 osób, z czego po badaniach lekarskich do oddania krwi zakwalifikowały się 23 osoby. Łącznie uczniowie w czasie tej akcji oddali 10350 ml krwi (po 450 ml każda osoba).

Dla krwiodawców przygotowano słodki poczęstunek dzięki zaangażowaniu ucznia klasy IV TB Kamila Janika. W obsłudze i koordynowaniu akcji pomagały uczennice klasy IV TIŚIM - Angelika Skowyra oraz Angelika Wąż.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcje: uczniom ZSP w Brniu oraz paniom z Punktu Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tarnowie. Mamy nadzieję, że w kolejnej akcji zaplanowanej na wiosnę 2012 również ochoczo zechcecie podzielić się darem, jakim jest krew i dzięki temu pomożecie komuś uratować życie. ..

opracowanie: ZSP w Brniu

17 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu odbyła się po raz kolejny akcja honorowego oddawania krwi przez młodzież pełnoletnią. Swoją gotowość do wzięcia udziału w akcji zadeklarowało 35 osób, z czego po badaniach lekarskich do oddania krwi zakwalifikowały się 23 osoby. Łącznie uczniowie w czasie tej akcji oddali 10350 ml krwi (po 450 ml każda osoba). Dla krwiodawców przygotowano słodki poczęstunek dzięki zaangażowaniu ucznia klasy IV TB Kamila Janika. W obsłudze i koordynowaniu akcji pomagały uczennice klasy IV TIŚIM - Angelika Skowyra oraz Angelika Wąż. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcje: uczniom ZSP w Brniu oraz paniom z Punktu Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tarnowie. Mamy nadzieję, że w kolejnej akcji zaplanowanej na wiosnę 2012 również ochoczo zechcecie podzielić się darem, jakim jest krew i dzięki temu pomożecie komuś uratować życie. .. opracowanie: ZSP w Brniu