Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Akcja krwiodawstwa w ZSP w Brniu

Akcja krwiodawstwa w ZSP w Brniu

Akcja krwiodawstwa w ZSP w Brniu

20 marca 2012r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu odbyła się druga w tym roku szkolnym akcja honorowego oddawania krwi. Przystąpiło do niej 27 uczniów, którzy oddali łącznie 12 150 ml krwi. Jak zwykle akcję profesjonalnie przeprowadzały panie pielęgniarki z tarnowskiego punktu krwiodawstwa i krwiolecznictwa.

Większość oddających krew z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu to osoby, które po raz kolejny zostały krwiodawcami. Ale też znaleźli się uczniowie i uczennice pierwszy raz w życiu oddający krew (5 osób).

20 marca 2012r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu odbyła się druga w tym roku szkolnym akcja honorowego oddawania krwi. Przystąpiło do niej 27 uczniów, którzy oddali łącznie 12 150 ml krwi. Jak zwykle akcję profesjonalnie przeprowadzały panie pielęgniarki z tarnowskiego punktu krwiodawstwa i krwiolecznictwa. Większość oddających krew z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu to osoby, które po raz kolejny zostały krwiodawcami. Ale też znaleźli się uczniowie i uczennice pierwszy raz w życiu oddający krew (5 osób).