Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Akcja promocyjna „Happy Seats”

Akcja promocyjna „Happy Seats”

Akcja promocyjna „Happy Seats”

Akcja będzie prowadzona podczas wybranych projekcji hitowych filmów wyświetlanych w Kinie „Sokół" w Dąbrowie Tarnowskiej do końca 2015 r.

Polega na ukryciu pod wybranymi fotelami na sali kinowej ulotek informującej o szczęśliwym wygranym kliencie, który po seansie zgłasza się do kasy po odbiór nagrody (ulotki będą przyklejone do siedziska fotela i „ujawnią się" po jego rozłożeniu przez widza). Rodzaj nagrody zależy od przyporządkowania do jednej z określonych liczb (1-5), może to być dobrej klasy kosmetyk lub bilety dla 2 osób open do kina „Sokół" (na wybrany przez beneficjenta seans w dowolnym terminie).

O wskazaniu seansów, podczas których będzie prowadzona akcja „Happy Seats" będziemy informować z wyprzedzeniem kilku dni w kasie kina oraz na stronie internetowej oraz funpage'u Facebooka „Sokoła".

Najbliższym takim seansem będzie premiera „Listów do M. 2" – piątek 13 listopada godz.18:00. Partnerem biznesowym akcji „Happy Seats" jest broker reklam kinowych „Kinads".

DDK

Akcja będzie prowadzona podczas wybranych projekcji hitowych filmów wyświetlanych w Kinie „Sokół" w Dąbrowie Tarnowskiej do końca 2015 r. Polega na ukryciu pod wybranymi fotelami na sali kinowej ulotek informującej o szczęśliwym wygranym kliencie, który po seansie zgłasza się do kasy po odbiór nagrody (ulotki będą przyklejone do siedziska fotela i „ujawnią się" po jego rozłożeniu przez widza). Rodzaj nagrody zależy od przyporządkowania do jednej z określonych liczb (1-5), może to być dobrej klasy kosmetyk lub bilety dla 2 osób open do kina „Sokół" (na wybrany przez beneficjenta seans w dowolnym terminie). O wskazaniu seansów, podczas których będzie prowadzona akcja „Happy Seats" będziemy informować z wyprzedzeniem kilku dni w kasie kina oraz na stronie internetowej oraz funpage'u Facebooka „Sokoła". Najbliższym takim seansem będzie premiera „Listów do M. 2" – piątek 13 listopada godz.18:00. Partnerem biznesowym akcji „Happy Seats" jest broker reklam kinowych „Kinads". DDK