Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Akcje TARR-u

Akcje TARR-u

Szansa dla przedsiębiorców i wspólnot mieszkaniowych. W Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego kończą się przygotowania do emisji akcji w kwocie ośmiu milionów złotych. Pakiet ma wykupić województwo małopolskie. To z jednej strony podniesienie kapitał TARR-u a z drugiej pozwoli na uruchomienie dwóch nowych funduszy pożyczkowych - mówi prezes Jerzy Marciniak. 

Z pożyczek mogłyby korzystać nie tylko wspólnoty mieszkaniowe oraz mali i średni przedsiębiorcy ale również osoby , które straciły pracę w wyniku restrukturyzacji górnictwa i sektora wielkiej chemii. Szczegółowe regulaminy będą znane do końca roku. Jeśli emisja akcji zakończy się powodzeniem kapitał Agencji wzrośnie do ponad 16-tu milionów złotych. 
Oba Fundusze mogą ruszyć już za około dwa – trzy miesiące. 

Źródło: Radio MAKS

Szansa dla przedsiębiorców i wspólnot mieszkaniowych. W Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego kończą się przygotowania do emisji akcji w kwocie ośmiu milionów złotych. Pakiet ma wykupić województwo małopolskie. To z jednej strony podniesienie kapitał TARR-u a z drugiej pozwoli na uruchomienie dwóch nowych funduszy pożyczkowych - mówi prezes Jerzy Marciniak.  Z pożyczek mogłyby korzystać nie tylko wspólnoty mieszkaniowe oraz mali i średni przedsiębiorcy ale również osoby , które straciły pracę w wyniku restrukturyzacji górnictwa i sektora wielkiej chemii. Szczegółowe regulaminy będą znane do końca roku. Jeśli emisja akcji zakończy się powodzeniem kapitał Agencji wzrośnie do ponad 16-tu milionów złotych.  Oba Fundusze mogą ruszyć już za około dwa – trzy miesiące.  Źródło: Radio MAKS