Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Aktualna sytuacja hydrologiczna w powiecie

Aktualna sytuacja hydrologiczna w powiecie

Aktualna sytuacja hydrologiczna w powiecie

W związku z obniżeniem się poziomu wody na rzece Wisła i rzece Breń wraz z dopływami poniżej stanu ostrzegawczego, a także korzystnymi prognozami hydrologicznymi na najbliższy okres Starosta Dąbrowski odwołał z dniem 28 maja 2019 roku od godz. 16:00 stan pogotowia przeciwpowodziowego na obszarze gmin Bolesław, Gręboszów, Mędrzechów i Olesno, a w dniu dzisiejszym, tj. 29 maja 2019 roku od godz. 15:00 został odwołany stan alarmu i pogotowia przeciwpowodziowego na obszarze gminy Szczucin.

Nadal obowiązujący na obszarze gminy Radgoszcz stan pogotowia przeciwpowodziowego zostanie odwołany Zarządzeniem Wójta Gminy Radgoszcz w późniejszym terminie.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego

W związku z obniżeniem się poziomu wody na rzece Wisła i rzece Breń wraz z dopływami poniżej stanu ostrzegawczego, a także korzystnymi prognozami hydrologicznymi na najbliższy okres Starosta Dąbrowski odwołał z dniem 28 maja 2019 roku od godz. 16:00 stan pogotowia przeciwpowodziowego na obszarze gmin Bolesław, Gręboszów, Mędrzechów i Olesno, a w dniu dzisiejszym, tj. 29 maja 2019 roku od godz. 15:00 został odwołany stan alarmu i pogotowia przeciwpowodziowego na obszarze gminy Szczucin. Nadal obowiązujący na obszarze gminy Radgoszcz stan pogotowia przeciwpowodziowego zostanie odwołany Zarządzeniem Wójta Gminy Radgoszcz w późniejszym terminie. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego Pliki do pobrania Pobierz plik Zarządzenie nr 25 2019 Starosty Dąbrowskiego z dnia 28 maja 2019 r w sprawie odwołania pogotowia przecipowodziowego.pdf Pobierz plik Zarządzenie nr 26 2019 Starosty Dąbrowskiego z dnia 29 maja 2019 r w sprawie odwołania alarmu i pogotowia przecipowodziowego.pdf