Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Aktualna sytuacja hydrologiczna w powiecie

Aktualna sytuacja hydrologiczna w powiecie

Aktualna sytuacja hydrologiczna w powiecie

W związku z obniżeniem się poziomu wody na rzece Wisła poniżej stanu alarmowego, a także prognozami hydrologicznymi na najbliższy okres Starosta Dąbrowski odwołał z dniem 26 maja 2019 roku od godz. 24:00 stan alarmu przeciwpowodziowego na obszarze gminy Gręboszów.

W dniu dzisiejszym, tj. 27 maja 2019 roku od godz. 11:00 odwołano stan alarmu przeciwpowodziowego na obszarach gmin: Bolesław, Mędrzechów, Olesno i Radgoszcz.

Nadal na obszarach tych gmin obowiązuje pogotowie przeciwpowodziowe.

Alarm przeciwpowodziowy na terenie powiatu pozostaje ogłoszony jedynie w gminie Szczucin.

W związku z obniżeniem się poziomu wody na rzece Wisła poniżej stanu alarmowego, a także prognozami hydrologicznymi na najbliższy okres Starosta Dąbrowski odwołał z dniem 26 maja 2019 roku od godz. 24:00 stan alarmu przeciwpowodziowego na obszarze gminy Gręboszów. W dniu dzisiejszym, tj. 27 maja 2019 roku od godz. 11:00 odwołano stan alarmu przeciwpowodziowego na obszarach gmin: Bolesław, Mędrzechów, Olesno i Radgoszcz. Nadal na obszarach tych gmin obowiązuje pogotowie przeciwpowodziowe. Alarm przeciwpowodziowy na terenie powiatu pozostaje ogłoszony jedynie w gminie Szczucin. Pliki do pobrania Pobierz plik Zarządzenie o odwołaniu nr 23 2019 Starosty Dąbrowskiego z dnia 26 maja 2019 r w sprawie odwołania alarmu przecipowodziowego.pdf Pobierz plik Zarządzenie o odwołaniu nr 24 2019 Starosty Dąbrowskiego z dnia 27 maja 2019 r w sprawie odwołania alarmu przeciwpowodziowego.pdf