Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. AKTYWNY SAMORZĄD – zbliża się termin końcowy naboru wniosków

AKTYWNY SAMORZĄD – zbliża się termin końcowy naboru wniosków

AKTYWNY SAMORZĄD – zbliża się termin końcowy naboru wniosków

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie przypomina, iż zbliża się termin zakończenia naboru wniosków o dofinansowanie w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd". Program finansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wnioski o dofinansowanie semestru zimowego dla studentów w ramach pilotażowego programu "Aktywny samorząd" są przyjmowane od 1 września do 30 września 2014 roku, w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. B. Joselewicza 5, w pokoju nr 2.

Formularze druków zostały zamieszczone na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie (www.pcprdt.pl).

Szczegóły dotyczące zasad pilotażowego programu "Aktywny samorząd" w 2014 roku dostępne są również pod adresem www.pfron.org.pl w zakładce "Aktywny samorząd".

Uwaga! Prosimy o składanie uzupełnionych wniosków wraz z wymaganymi załącznikami (kserokopie - oryginały dokumentów do wglądu).

Szczegółowe informacje na temat realizacji programu „AKTYWNY SAMORZĄD" można uzyskać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Berka Joselewicza 5, pokój nr 2 lub telefonicznie 14 642-44-15.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie przypomina, iż zbliża się termin zakończenia naboru wniosków o dofinansowanie w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd". Program finansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wnioski o dofinansowanie semestru zimowego dla studentów w ramach pilotażowego programu "Aktywny samorząd" są przyjmowane od 1 września do 30 września 2014 roku, w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. B. Joselewicza 5, w pokoju nr 2. Formularze druków zostały zamieszczone na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie (www.pcprdt.pl). Szczegóły dotyczące zasad pilotażowego programu "Aktywny samorząd" w 2014 roku dostępne są również pod adresem www.pfron.org.pl w zakładce "Aktywny samorząd". Uwaga! Prosimy o składanie uzupełnionych wniosków wraz z wymaganymi załącznikami (kserokopie - oryginały dokumentów do wglądu). Szczegółowe informacje na temat realizacji programu „AKTYWNY SAMORZĄD" można uzyskać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Berka Joselewicza 5, pokój nr 2 lub telefonicznie 14 642-44-15.