Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Alkotest dla dąbrowskiej Policji

Alkotest dla dąbrowskiej Policji

Alkotest dla dąbrowskiej Policji

W dniu dzisiejszym (11.08.2004 r.) w Urzędzie Gminy Dąbrowa Tarnowska Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek przekazał alkotest dla Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Przekazanie urządzenia odbyło się w siedzibie Urzędu Gminy Dąbrowa Tarnowska. Alkotest Dräger 7410 Plus wraz ze stacją ładującą Burmistrz przekazała na ręce I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Bogdana Machalskiego i Kierownika Sekcji Ruchu Drogowego dąbrowskiej policji kom. Marka Banasia. Sprzęt ten został zakupiony z opłat za wydawanie koncesji na sprzedaż alkoholu. Dla przypomnienia podajemy, że w 2003 r. gmina ufundowała dla dąbrowskiej Policji miernik prędkości.

Zakup tego sprzętu przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym w Gminie Dąbrowa Tarnowska i całym Powiślu Dąbrowskim.

Źródło: Urząd Gminy Dąbrowa Tarnowska

W dniu dzisiejszym (11.08.2004 r.) w Urzędzie Gminy Dąbrowa Tarnowska Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek przekazał alkotest dla Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Przekazanie urządzenia odbyło się w siedzibie Urzędu Gminy Dąbrowa Tarnowska. Alkotest Dräger 7410 Plus wraz ze stacją ładującą Burmistrz przekazała na ręce I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Bogdana Machalskiego i Kierownika Sekcji Ruchu Drogowego dąbrowskiej policji kom. Marka Banasia. Sprzęt ten został zakupiony z opłat za wydawanie koncesji na sprzedaż alkoholu. Dla przypomnienia podajemy, że w 2003 r. gmina ufundowała dla dąbrowskiej Policji miernik prędkości. Zakup tego sprzętu przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym w Gminie Dąbrowa Tarnowska i całym Powiślu Dąbrowskim. Źródło: Urząd Gminy Dąbrowa Tarnowska