Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ankieta Fundacji Instytut Studiów Strategicznych

Ankieta Fundacji Instytut Studiów Strategicznych

Ankieta Fundacji Instytut Studiów Strategicznych

Fundacja "Instytut Studiów Strategicznych" przeprowadza badanie małopolskich organizacji pozarządowych, które działają w obszarze wspierania osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym

Obecnie w ramach projektu Przeciw wykluczeniu – organizacje pozarządowe liderem zmiany przygotowywany jest informator o organizacjach działających na terenie województwa małopolskiego, wspomagających pomocą osoby zagrożone wykluczeniem społecznym. Pragniemy, aby katalog ułatwił osobom poszukującym pomocy zidentyfikowanie ofert poszczególnych instytucji zlokalizowanych na terytorium małopolskich powiatów.

Informator będzie dystrybuowany bezpłatnie m.in. do urzędów gmin, powiatów i gminnych ośrodków pomocy społecznej. Dla każdej z zamieszczonych w katalogu organizacji to szansa na bezpłatną promocję własnej działalności.

Fundacja "Instytut Studiów Strategicznych" przeprowadza badanie małopolskich organizacji pozarządowych, które działają w obszarze wspierania osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym Obecnie w ramach projektu Przeciw wykluczeniu – organizacje pozarządowe liderem zmiany przygotowywany jest informator o organizacjach działających na terenie województwa małopolskiego, wspomagających pomocą osoby zagrożone wykluczeniem społecznym. Pragniemy, aby katalog ułatwił osobom poszukującym pomocy zidentyfikowanie ofert poszczególnych instytucji zlokalizowanych na terytorium małopolskich powiatów. Informator będzie dystrybuowany bezpłatnie m.in. do urzędów gmin, powiatów i gminnych ośrodków pomocy społecznej. Dla każdej z zamieszczonych w katalogu organizacji to szansa na bezpłatną promocję własnej działalności.