Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ankieta - Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Dąbrowskim na lata 2021 – 2025

Ankieta - Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Dąbrowskim na lata 2021 – 2025

Ankieta - Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Dąbrowskim na lata 2021 – 2025

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej w związku z prowadzonymi pracami nad Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Dąbrowskim  na lata 2021 – 2025 informuje, iż w linku poniżej artykułu została umieszczona ankieta badająca opinie mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego na temat występujących w Powiecie problemów społecznych. Strategia jest ważnym elementem prowadzenia skutecznej polityki społecznej, ukierunkowanej na działania lokalne, umożliwiające szybkie i trafne rozpoznanie sytuacji społecznej mieszkańców, naszego Powiatu.

Strategia oprócz funkcji wyznaczenia kierunków polityki społecznej naszego regionu jest również  dokumentem niezbędnym do ubiegania się o środki pomocowe pochodzące  z funduszy zewnętrznych. Ankieta ma charakter anonimowy, a wszystkie informacje z niej zebrane będą analizowane wyłącznie statystycznie.

Ankiety można wypełniać do dnia 16 października 2020r.

 

PCPR w DT

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej w związku z prowadzonymi pracami nad Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Dąbrowskim  na lata 2021 – 2025 informuje, iż w linku poniżej artykułu została umieszczona ankieta badająca opinie mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego na temat występujących w Powiecie problemów społecznych. Strategia jest ważnym elementem prowadzenia skutecznej polityki społecznej, ukierunkowanej na działania lokalne, umożliwiające szybkie i trafne rozpoznanie sytuacji społecznej mieszkańców, naszego Powiatu. Strategia oprócz funkcji wyznaczenia kierunków polityki społecznej naszego regionu jest również  dokumentem niezbędnym do ubiegania się o środki pomocowe pochodzące  z funduszy zewnętrznych. Ankieta ma charakter anonimowy, a wszystkie informacje z niej zebrane będą analizowane wyłącznie statystycznie. Ankiety można wypełniać do dnia 16 października 2020r.   PCPR w DT