Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Apel do mieszkańców powiatu dąbrowskiego o wzięcie udziału w wyborach

Apel do mieszkańców powiatu dąbrowskiego o wzięcie udziału w wyborach

Apel do mieszkańców powiatu dąbrowskiego o wzięcie udziału w wyborach

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę, 13 października będziemy wybierać 100 senatorów oraz 460 posłów na nową kadencję 2019-2023.

Dzięki wolnym wyborom po raz kolejny będziemy wybierać naszych przedstawicieli do Sejmu i Senatu RP. Udział w wyborach to nie tylko prawo, ale też przywilej pozwalający obywatelom wyrazić swoją wolę co do przyszłego kształtu Polski.

Samorządowcy z terenu powiatu dąbrowskiego poprzez stronę internetową www.tarnowska.tv zachęcają mieszkańców do wzięcia udziału w wyborach i oddania ważnego głosu na swoich kandydatów.

 

Weźmy udział w tym ważnym dla nas głosowaniu. Pokażmy, że Powiśle Dąbrowskie posiada aktywnych Obywateli.

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę, 13 października będziemy wybierać 100 senatorów oraz 460 posłów na nową kadencję 2019-2023. Dzięki wolnym wyborom po raz kolejny będziemy wybierać naszych przedstawicieli do Sejmu i Senatu RP. Udział w wyborach to nie tylko prawo, ale też przywilej pozwalający obywatelom wyrazić swoją wolę co do przyszłego kształtu Polski. Samorządowcy z terenu powiatu dąbrowskiego poprzez stronę internetową www.tarnowska.tv zachęcają mieszkańców do wzięcia udziału w wyborach i oddania ważnego głosu na swoich kandydatów.   Weźmy udział w tym ważnym dla nas głosowaniu. Pokażmy, że Powiśle Dąbrowskie posiada aktywnych Obywateli.