Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Apel o pomoc dla powodzian

Apel o pomoc dla powodzian

Apel o pomoc dla powodzian

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej przy współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej apeluje o pomoc dla mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego, którzy ucierpieli na skutek powodzi.

Prosimy osoby, instytucje i firmy które chcą się włączyć do akcji o kontakt bezpośredni w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, pokój nr 1a i 4 lub telefonicznie pod numerem 0-14 642 44 15.

Nadal najbardziej potrzebnymi rzeczami są: środki czystości, środki higieniczne, farby, sprzęt gospodarczy oraz AGD.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej przy współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej apeluje o pomoc dla mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego, którzy ucierpieli na skutek powodzi. Prosimy osoby, instytucje i firmy które chcą się włączyć do akcji o kontakt bezpośredni w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, pokój nr 1a i 4 lub telefonicznie pod numerem 0-14 642 44 15. Nadal najbardziej potrzebnymi rzeczami są: środki czystości, środki higieniczne, farby, sprzęt gospodarczy oraz AGD.