Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. APEL STAROSTY DABROWSKIEGO O POMOC DLA POWODZIAN

APEL STAROSTY DABROWSKIEGO O POMOC DLA POWODZIAN

Starosta Powiatu Dąbrowskiego zwraca się z gorącym apelem do wszystkich mieszkańców Powiśla, którzy mogą pomóc poszkodowanym przez powódź mieszkańcom naszych gmin. Potrzebne jest niemal wszystko: odzież, meble, sprzęt i urządzenia gospodarstwa domowego itp. Nasze indywidualne dary – nawet niewielkie pozwolą na przywrócenie nadziei tym, którzy stracili dorobek całego życia. Bądźmy solidarni i szczodrzy niosąc pomoc potrzebującym.
Wszyscy, którzy wyrażą chęć pomocy osobom poszkodowanym przez powódź proszeni są o kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. B. Joselewicza 5, tel. 0-14 642-44-15 w godzinach od 8.00-15.00.

Z poważaniem
Krzysztof Kaczmarski
Starosta Dąbrowski

Źródło: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Starosta Powiatu Dąbrowskiego zwraca się z gorącym apelem do wszystkich mieszkańców Powiśla, którzy mogą pomóc poszkodowanym przez powódź mieszkańcom naszych gmin. Potrzebne jest niemal wszystko: odzież, meble, sprzęt i urządzenia gospodarstwa domowego itp. Nasze indywidualne dary – nawet niewielkie pozwolą na przywrócenie nadziei tym, którzy stracili dorobek całego życia. Bądźmy solidarni i szczodrzy niosąc pomoc potrzebującym.Wszyscy, którzy wyrażą chęć pomocy osobom poszkodowanym przez powódź proszeni są o kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. B. Joselewicza 5, tel. 0-14 642-44-15 w godzinach od 8.00-15.00. Z poważaniemKrzysztof KaczmarskiStarosta Dąbrowski Źródło: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie