1. ARiMR przypomina rolnikom o upływającym terminie i nowych zasadach składania wniosków o dopłaty bezpośrednie

23 - 27 kwietnia od 7:30 do 18:00

• 2 maja od 7:30 do 15:30
  • 4 maja od 7.30 do 15:30
  • 7 - 11 maja 7:30 do 18:00
  • 14 - 15 maja 7.30 do 18.00

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że od tego roku ulegają  zmianie zasady ubiegania się o dopłaty bezpośrednie.  Wnioski składane będą przez Internet. Termin upływa 15 maja 2018 roku. We wszystkich biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dostępne będą stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu, przy których rolnicy będą mogli wypełnić i przesłać wniosek oraz uzyskać pomoc techniczną. Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Dąbrowie Tarnowskiej do dnia 15 maja będzie czynne według poniższego harmonogramu: 23 - 27 kwietnia od 7:30 do 18:00 2 maja od 7:30 do 15:30 4 maja od 7.30 do 15:30 7 - 11 maja 7:30 do 18:00 14 - 15 maja 7.30 do 18.00 Apelujemy do rolników, by nie czekali do ostatniej chwili. Wcześniejsze zgłoszenie się do biura powiatowego pozwoli na uniknięcie kolejek i zapewnienie sprawnej i szybkiej obsługi.