1. Atrakcje Dnia Otwartego w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Atrakcje Dnia Otwartego w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 15 kwietnia 2011 roku w ZSP 2 w Dąbrowie Tarnowskiej pojawili się uczniowie trzecich klas szkół gimnazjalnych z całego powiatu.Przygotowano dla nich liczne konkursy, występy artystyczne, wystawy, stoiska tematyczne. Gimnazjaliści mieli możliwość uczestniczenia w ciekawych lekcjach np.; bankowości, obsługi kas fiskalnych, pierwszej pomocy, tańca, hotelarstwa, księgowości komputerowej, warsztatach dziennikarskich oraz fakultecie, prowadzonym przez funkcjonariusza policji.Zajęcia zorganizowano tak, by zainteresować uczestników, ale także przedstawić specyfikę szkoły i kierunki nauczania. Pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej realizujący projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce", informowali uczniów gimnazjów w jakich formach wsparcia (kursy zawodowe i zajęcia dodatkowe) będą mogli uczestniczyć jeśli zdecydują się kontynuować edukację w ZSP nr 2.