Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Awans zawodowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Adama Rzemińskiego

Awans zawodowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Adama Rzemińskiego

Awans  zawodowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej  st. bryg. mgr inż. Adama Rzemińskiego

W dniu dzisiejszym Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski podziękował Adamowi Rzemińskiemu Komendantowi Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej za wieloletnią pracę na stanowisku Komendanta, ofiarną służbę w niesieniu pomocy i ratowaniu ludzkiego życia i mienia oraz za owocną współpracę z samorządem powiatu dąbrowskiego.

Starosta podkreślił, że nasz powiat utracił sprawnego i merytorycznego komendanta, ale z drugiej strony awans ten nobilituje nie tylko osobę Pana st. bryg. Adama Rzemińskiego, ale również cały powiat dąbrowski.

St. bryg. mgr inż. Adam Rzemiński otrzymał nominację na Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, gdzie rozpocznie pracę od  16 marca br.

Komendantem Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej był od 01.02 1996 roku.

Jesteśmy przekonani, że osoba i praca Pana st. bryg. Adama Rzemińskiego na stanowisku Zastępcy Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej przyniesie wiele korzyści dla całego Województwa Małopolskiego, jak również Powiśla Dąbrowskiego – podkreślił Tadeusz Kwiatkowski.

W dniu dzisiejszym Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski podziękował Adamowi Rzemińskiemu Komendantowi Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej za wieloletnią pracę na stanowisku Komendanta, ofiarną służbę w niesieniu pomocy i ratowaniu ludzkiego życia i mienia oraz za owocną współpracę z samorządem powiatu dąbrowskiego. Starosta podkreślił, że nasz powiat utracił sprawnego i merytorycznego komendanta, ale z drugiej strony awans ten nobilituje nie tylko osobę Pana st. bryg. Adama Rzemińskiego, ale również cały powiat dąbrowski. St. bryg. mgr inż. Adam Rzemiński otrzymał nominację na Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, gdzie rozpocznie pracę od  16 marca br. Komendantem Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej był od 01.02 1996 roku. Jesteśmy przekonani, że osoba i praca Pana st. bryg. Adama Rzemińskiego na stanowisku Zastępcy Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej przyniesie wiele korzyści dla całego Województwa Małopolskiego, jak również Powiśla Dąbrowskiego – podkreślił Tadeusz Kwiatkowski.