1. Bądź gotowy na odbiór telewizji cyfrowej !

Bądź gotowy na odbiór telewizji cyfrowej !

Bądź gotowy  na odbiór telewizji cyfrowej !

Informacje szczegółowe na temat naziemnej telewizji cyfrowej.

Informujemy, że dnia 22 kwietnia 2013 roku nastąpi kolejne wyłączenie naziemnej telewizji analogowej w Tarnowie, Częstochowie, Gorlicach, Kłodzku, Opolu, Rabce, Szczawnicy, Wrocławiu i Zakopanem. W związku z powyższym wyłączenie telewizji analogowej nastąpi także na terenie Powiatu Dąbrowskiego. Informacje szczegółowe na temat naziemnej telewizji cyfrowej.