Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Będą porządkować park

Będą porządkować park

Będą porządkować park

Kolejna grupa bezrobotnych z powiatu dąbrowskiego otrzyma czasową pracę w ramach programu "Konserwator" dofinansowanego przez Zarząd Województwa Małopolskiego. Wniosek w tej sprawie złożyło starostwo powiatowe. W ramach programu pracę na ostatnie dwa miesiące roku otrzyma co najmniej pięciu bezrobotnych. 

Podobnie jak w innych programach, dofinansowywanych przez województwo, zatrudnione zostaną osoby długo pozostające bez pracy i o najniższych kwalifikacjach. 
Tym razem bezrobotni zajmą się porządkowaniem parku w Brniu - Podborzu. Wysprzątają alejki i oczyszczą parkowy staw. Powiatowy Urząd Pracy pozyskał na ich zatrudnienie 13 tys. złotych. Jest to kolejna grupa bezrobotnych zatrudnionych w ramach programu "Konserwator". Latem w Zalipiu i Szczucinie pracowało około 30 osób. (baja) 

Źródło: Dziennik Polski

Kolejna grupa bezrobotnych z powiatu dąbrowskiego otrzyma czasową pracę w ramach programu "Konserwator" dofinansowanego przez Zarząd Województwa Małopolskiego. Wniosek w tej sprawie złożyło starostwo powiatowe. W ramach programu pracę na ostatnie dwa miesiące roku otrzyma co najmniej pięciu bezrobotnych.  Podobnie jak w innych programach, dofinansowywanych przez województwo, zatrudnione zostaną osoby długo pozostające bez pracy i o najniższych kwalifikacjach.  Tym razem bezrobotni zajmą się porządkowaniem parku w Brniu - Podborzu. Wysprzątają alejki i oczyszczą parkowy staw. Powiatowy Urząd Pracy pozyskał na ich zatrudnienie 13 tys. złotych. Jest to kolejna grupa bezrobotnych zatrudnionych w ramach programu "Konserwator". Latem w Zalipiu i Szczucinie pracowało około 30 osób. (baja)  Źródło: Dziennik Polski