1. Będzie nowoczesna pracownia gastronomiczna

Będzie nowoczesna pracownia gastronomiczna

Zadanie to jest finansowane ze środków budżetu powiatu.

1 lipca 2021 roku w Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej została podpisana umowa na wykonanie bardzo ważnej dla szkoły inwestycji związanej z przystosowaniem pomieszczeń byłego, dąbrowskiego internatu na pracownię dla technikum gastronomicznego oraz ośrodek egzaminacyjny dla kwalifikacji zawodowych w zawodzie „kucharz”. Prace remontowe i adaptacyjne rozpoczną się już w najbliższym czasie, tak aby od miesiąca września młodzież ucząca się w technikum żywienia i usług gastronomicznych mogła korzystać z najnowocześniejszej pracowni. Zadanie to jest finansowane ze środków budżetu powiatu.