Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Będzie remont „Nadwiślanki”

Będzie remont „Nadwiślanki”

Będzie remont „Nadwiślanki”

Powiat Dąbrowski decyzją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji otrzymał dofinansowanie w ramach „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011" na remont drogi powiatowej 1303K Kozłów – Szczucin tzw. „Nadwiślanki".
Z pośród 38 złożonych wniosków przez powiaty w Województwie Małopolskim dofinansowanie otrzymało 14. Powiat Dąbrowski znalazł się wysoko ex aequo na 4 miejscu w województwie otrzymując 91 pkt.

W ramach tej inwestycji zostanie wykonany remont nawierzchni wraz z poszerzeniem drogi, remont mostu oraz przepustów, remont zatok i chodników, jak również wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.
Koszt inwestycji wynosi 6 mln. zł. z czego 3 mln. zł stanowi dofinansowanie z „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011". Powiat Dąbrowski na to zadanie zabezpieczył w budżecie na 2009 r. odpowiednie środki finansowe.

Powiat Dąbrowski decyzją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji otrzymał dofinansowanie w ramach „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011" na remont drogi powiatowej 1303K Kozłów – Szczucin tzw. „Nadwiślanki".Z pośród 38 złożonych wniosków przez powiaty w Województwie Małopolskim dofinansowanie otrzymało 14. Powiat Dąbrowski znalazł się wysoko ex aequo na 4 miejscu w województwie otrzymując 91 pkt. W ramach tej inwestycji zostanie wykonany remont nawierzchni wraz z poszerzeniem drogi, remont mostu oraz przepustów, remont zatok i chodników, jak również wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.Koszt inwestycji wynosi 6 mln. zł. z czego 3 mln. zł stanowi dofinansowanie z „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011". Powiat Dąbrowski na to zadanie zabezpieczył w budżecie na 2009 r. odpowiednie środki finansowe.