Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Bal Andrzejkowy dla podopiecznych z Domów Samopomocy

Bal Andrzejkowy dla podopiecznych z Domów Samopomocy

Bal Andrzejkowy dla podopiecznych z Domów Samopomocy

28 listopada 2019 roku w „Dworze Czernia” w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się II Bal Andrzejkowy zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy. Gośćmi specjalnymi byli podopieczni z zaprzyjaźnionych Domów Samopomocy tj. z Dąbrowicy i z Siedlec, w sumie 150 osób, którzy podczas integracyjnych zabaw znakomicie się bawili. Wspólnie spędzony czas sprawił wszystkim podopiecznym oraz przybyłym gościom wiele radości.

W wydarzeniu wzięła udział Sekretarz Powiatu Anna Mikos, która reprezentowała samorząd powiatowy. Zaproszeni goście skierowali do organizatora wiele ciepłych słów, doceniając inicjatywę kontynuowania wspólnych spotkań integracyjnych dla osób niepełnosprawnych, życząc wszystkim udanej zabawy. Pomoc w obsłudze zapewnili uczennice Technikum Hotelarskiego z Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, które kelnerowały podczas balu.

Źródło i foto: Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy/gd

28 listopada 2019 roku w „Dworze Czernia” w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się II Bal Andrzejkowy zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy. Gośćmi specjalnymi byli podopieczni z zaprzyjaźnionych Domów Samopomocy tj. z Dąbrowicy i z Siedlec, w sumie 150 osób, którzy podczas integracyjnych zabaw znakomicie się bawili. Wspólnie spędzony czas sprawił wszystkim podopiecznym oraz przybyłym gościom wiele radości. W wydarzeniu wzięła udział Sekretarz Powiatu Anna Mikos, która reprezentowała samorząd powiatowy. Zaproszeni goście skierowali do organizatora wiele ciepłych słów, doceniając inicjatywę kontynuowania wspólnych spotkań integracyjnych dla osób niepełnosprawnych, życząc wszystkim udanej zabawy. Pomoc w obsłudze zapewnili uczennice Technikum Hotelarskiego z Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, które kelnerowały podczas balu. Źródło i foto: Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy/gd