1. Bal karnawałowy w WTZ w Dąbrowie Tarnowskiej

Bal karnawałowy w WTZ w Dąbrowie Tarnowskiej

Źródło: Stow. POMOCNA DŁOŃ i Urząd Gminy Dąbrowa Tarn.

W dniu 24.01 po raz pierwszy w obiekcie Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej, w siedzibie Warsztatów Terapii Zajęciowej odbył się korowód karnawałowy, w którym uczestniczyli podopieczni Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” oraz zaprzyjaźnione ze Stowarzyszeniem klasy integracyjne Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Oprawa sal balowych oraz wspaniały wygląd każdego uczestnika balu stwarzał wyjątkową atmosferę i radość dla wszystkich uczestników. Gośćmi balu byli rodzice oraz Stanisław Początek Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, którego bliskość spraw osób niepełnosprawnych jest powszechnie znana. Prezes Stowarzyszenia pani Barbara Sobecka – Mikos zapraszała do podejmowania działań, które doprowadziłyby do spotkań rodziców dzieci niepełnosprawnych oraz członków Stowarzyszenia w każdym dniu tygodnia. Obiekt otrzymany od Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej powinien tętnić życiem i być kuźnią różnych inicjatyw i działań na rzecz wszystkich, którzy potrzebują wsparcia a szczególnie chorym i niepełnosprawnym.  Wspaniale prezentował się zespół muzyczny WTZ’tów. Rodzice z podziwem oglądali prace niepełnosprawnych, które zostały wykonane w tak krótkim czasie, bowiem warsztaty działają dopiero jeden miesiąc. Na szczególne słowa uznania w poprowadzeniu całej imprezy zasługuje pani Anna Chwalibińska, kierownik WTZ’tów oraz personel, który zadbał o czapki i stroje karnawałowe oraz poczęstunek.  Źródło: Stow. POMOCNA DŁOŃ i Urząd Gminy Dąbrowa Tarn.