Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Bal studniówkowy maturzystów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Bal studniówkowy maturzystów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Bal studniówkowy maturzystów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Ach, co to był za bal... Potwierdzić mogą jedynie Ci, którzy w sobotę 12 stycznia 2019 roku bawili się do samego rana w Dworze Czernia.

Uczniowie klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki wraz ze swoimi wychowawcami, nauczycielami i rodzicami uczestniczyli w tradycyjnym balu studniówkowym.

Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Barbara Golemo, która na wstępie odczytała okolicznościowy adres od Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarosty Krzysztofa Bryka i Przewodniczącej Rady Powiatu Marty Chrabąszcz, w którym życzyli udanej zabawy oraz jak najlepszych wyników na maturze i sukcesów w dalszej nauce.

W części oficjalnej przedstawiciele społeczności uczniowskiej: Aleksandra Zielińska i Dawid Sowa  powitali przybyłych na bal gości. Podziękowali Dyrektor Barbarze Golemo, Annie Gumułce - wychowawczyni kl. 3a, Agnieszce Rucie - wychowawczyni kl. 3b, Leszkowi Lechowiczowi - wychowawcy kl. 3c oraz wszystkim nauczycielom za trud włożony w ich edukację.

Nie zabrakło słów wdzięczności skierowanych do rodziców,  którzy zorganizowali  bal. Udanej zabawy życzyła również Beata Sowa - Przewodnicząca Rady Rodziców. Następnie każda klasa maturalna pod przewodnictwem swojego wychowawcy zatańczyła poloneza, nad przygotowaniem którego czuwali: Jolanta i Michał Borsa.

Wspaniała zabawa przy muzyce Zespołu Kross trwała do samego rana.

ZSP nr 1

Ach, co to był za bal... Potwierdzić mogą jedynie Ci, którzy w sobotę 12 stycznia 2019 roku bawili się do samego rana w Dworze Czernia. Uczniowie klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki wraz ze swoimi wychowawcami, nauczycielami i rodzicami uczestniczyli w tradycyjnym balu studniówkowym. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Barbara Golemo, która na wstępie odczytała okolicznościowy adres od Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarosty Krzysztofa Bryka i Przewodniczącej Rady Powiatu Marty Chrabąszcz, w którym życzyli udanej zabawy oraz jak najlepszych wyników na maturze i sukcesów w dalszej nauce. W części oficjalnej przedstawiciele społeczności uczniowskiej: Aleksandra Zielińska i Dawid Sowa  powitali przybyłych na bal gości. Podziękowali Dyrektor Barbarze Golemo, Annie Gumułce - wychowawczyni kl. 3a, Agnieszce Rucie - wychowawczyni kl. 3b, Leszkowi Lechowiczowi - wychowawcy kl. 3c oraz wszystkim nauczycielom za trud włożony w ich edukację. Nie zabrakło słów wdzięczności skierowanych do rodziców,  którzy zorganizowali  bal. Udanej zabawy życzyła również Beata Sowa - Przewodnicząca Rady Rodziców. Następnie każda klasa maturalna pod przewodnictwem swojego wychowawcy zatańczyła poloneza, nad przygotowaniem którego czuwali: Jolanta i Michał Borsa. Wspaniała zabawa przy muzyce Zespołu Kross trwała do samego rana. ZSP nr 1