Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Bal studniówkowy w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie

Bal studniówkowy w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie

Bal studniówkowy w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie

  Wystrzałem z zabytkowego pistoletu rozpoczął się bal studniówkowy w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

  W balu udział wzięli uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi, nauczyciele, pracownicy administracji, rodzice oraz gość honorowy Wicestarosta Dąbrowski Marek Kopia wraz z małżonką.

  Wicestarosta życzył młodzieży wielu sukcesów, udanej zabawy studniówkowej i wszelkiej pomyślności w 2015 roku. Do życzeń dołączyła się Dyrektor Szkoły Magdalena Mach – Surowiec, która oficjalnie otwarła Studniówkę.

  Następnie, staropolskim zwyczajem został odtańczony polonez, po którym uczniowie zaprosili nauczycieli do wspólnego walca. Wyjątkową atrakcją tego wieczoru był pojedynek szlachecki zainscenizowany przez grupę rekonstrukcyjną zaproszoną specjalnie na ten wieczór przez młodzież.

  Wspaniała zabawa – biesiada, taniec i śpiew – trwała do białego rana. 

  Wystrzałem z zabytkowego pistoletu rozpoczął się bal studniówkowy w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.   W balu udział wzięli uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi, nauczyciele, pracownicy administracji, rodzice oraz gość honorowy Wicestarosta Dąbrowski Marek Kopia wraz z małżonką.   Wicestarosta życzył młodzieży wielu sukcesów, udanej zabawy studniówkowej i wszelkiej pomyślności w 2015 roku. Do życzeń dołączyła się Dyrektor Szkoły Magdalena Mach – Surowiec, która oficjalnie otwarła Studniówkę.   Następnie, staropolskim zwyczajem został odtańczony polonez, po którym uczniowie zaprosili nauczycieli do wspólnego walca. Wyjątkową atrakcją tego wieczoru był pojedynek szlachecki zainscenizowany przez grupę rekonstrukcyjną zaproszoną specjalnie na ten wieczór przez młodzież.   Wspaniała zabawa – biesiada, taniec i śpiew – trwała do białego rana.