Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Bal studniówkowy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Bal studniówkowy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Bal studniówkowy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 1 lutego uczniowie klas trzecich Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej uczestniczyli w jednej z najważniejszych i niepowtarzalnych uroczystości przeżywanych w życiu licealistów - w balu studniówkowym, który odbył się w Hotelu Bristol w Tarnowie.

Wspaniale przygotowany przez rodziców bal, uświetnił swoją obecnością Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, który w słowach skierowanych do maturzystów oprócz dobrej zabawy, życzył im także powodzenia na egzaminie maturalnym oraz wielu sukcesów w dorosłym życiu.

W imieniu rodziców życzenia bawiącym się na balu tegorocznym maturzystom złożyła Pani Maria Pikuła, przewodnicząca Rady Rodziców.

Tradycyjnym „poloneza czas zacząć" oficjalnie bal otworzyła Dyrektor Szkoły Agata Fido. Następnie kolejno uczniowie wszystkich klas trzecich wraz z Panią Dyrektor oraz wychowawcami: Ewą Lach-Noga, Moniką Machalską, Wiolettą Górowską-Kmieć, Anetą Kuklą-Kotapka, Lidią Ostręga odtańczyli pięknie przygotowanego na ten dzień poloneza.

Po polonezie uczniowie zaprosili do pierwszego tańca Starostę, Panią Dyrektor, Wychowawców, Nauczycieli oraz obecnych na balu Rodziców.

Młodzież w szampańskich nastrojach bawiła się do białego rana.

W dniu 1 lutego uczniowie klas trzecich Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej uczestniczyli w jednej z najważniejszych i niepowtarzalnych uroczystości przeżywanych w życiu licealistów - w balu studniówkowym, który odbył się w Hotelu Bristol w Tarnowie. Wspaniale przygotowany przez rodziców bal, uświetnił swoją obecnością Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, który w słowach skierowanych do maturzystów oprócz dobrej zabawy, życzył im także powodzenia na egzaminie maturalnym oraz wielu sukcesów w dorosłym życiu. W imieniu rodziców życzenia bawiącym się na balu tegorocznym maturzystom złożyła Pani Maria Pikuła, przewodnicząca Rady Rodziców. Tradycyjnym „poloneza czas zacząć" oficjalnie bal otworzyła Dyrektor Szkoły Agata Fido. Następnie kolejno uczniowie wszystkich klas trzecich wraz z Panią Dyrektor oraz wychowawcami: Ewą Lach-Noga, Moniką Machalską, Wiolettą Górowską-Kmieć, Anetą Kuklą-Kotapka, Lidią Ostręga odtańczyli pięknie przygotowanego na ten dzień poloneza. Po polonezie uczniowie zaprosili do pierwszego tańca Starostę, Panią Dyrektor, Wychowawców, Nauczycieli oraz obecnych na balu Rodziców. Młodzież w szampańskich nastrojach bawiła się do białego rana.