Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Bal studniówkowy w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Bal studniówkowy w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Bal studniówkowy w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

  W sobotę 7 lutego br. w Taurusie w Ładnej odbył się bal studniówkowy uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. O godz. 19:00 na salę wkroczyli bohaterowie wieczoru - tegoroczni maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi. Odświętnie ubrani młodzi ludzie byli prawdziwą ozdobą balu.

  Gości przywitali uczniowie: Agnieszka Herduś i Kamil Zawiliński.

  Szampańskiej zabawy życzył wszystkim obecny na balu Wicestarosta Dąbrowski Marek Kopia. Podobne życzenia złożyła również przedstawicielka Rady Rodziców Beata Kwapień. W imieniu rodziców wręczyła ona kwiaty Dyrektor Barbarze Golemo, dziękując za trud włożony w wychowanie i nauczanie młodzieży. Podczas swojego wystąpienia Dyrektor Barbara Golemo życzyła maturzystom, by w przygotowania do matury włożyli tyle samo wysiłku i zaangażowania, co w organizację balu. Wyraziła nadzieję, że bal studniówkowy będzie dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem.

  Po słowach: "Poloneza czas zacząć" każda klasa zatańczyła poloneza pod przewodnictwem swoich wychowawców (nad przygotowaniem tańca czuwali: Jolanta Borsa, Michał Borsa i  Łukasz Świętochowski). Uczniowie, by wyrazić swą wdzięczność wobec dyrekcji, nauczycieli oraz rodziców, przygotowali piosenki.

  Wychowawcom, którzy opiekowali się uczniami przez lata edukacji w szkole średniej, wręczyli kwiaty. Młodzież pod kierunkiem Anny Janczak przygotowała również krótki skecz ukazujący rzeczywistość szkolną w krzywym zwierciadle.

  Pomimo zbliżającej się wielkimi krokami matury uczniowie wraz z rodzicami oraz gronem pedagogicznym bawili się doskonale. Nikogo nie opuszczał dobry nastrój, a uśmiech nie znikał z twarzy. Udana zabawa trwała do samego rana.

  W sobotę 7 lutego br. w Taurusie w Ładnej odbył się bal studniówkowy uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. O godz. 19:00 na salę wkroczyli bohaterowie wieczoru - tegoroczni maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi. Odświętnie ubrani młodzi ludzie byli prawdziwą ozdobą balu.   Gości przywitali uczniowie: Agnieszka Herduś i Kamil Zawiliński.   Szampańskiej zabawy życzył wszystkim obecny na balu Wicestarosta Dąbrowski Marek Kopia. Podobne życzenia złożyła również przedstawicielka Rady Rodziców Beata Kwapień. W imieniu rodziców wręczyła ona kwiaty Dyrektor Barbarze Golemo, dziękując za trud włożony w wychowanie i nauczanie młodzieży. Podczas swojego wystąpienia Dyrektor Barbara Golemo życzyła maturzystom, by w przygotowania do matury włożyli tyle samo wysiłku i zaangażowania, co w organizację balu. Wyraziła nadzieję, że bal studniówkowy będzie dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem.   Po słowach: "Poloneza czas zacząć" każda klasa zatańczyła poloneza pod przewodnictwem swoich wychowawców (nad przygotowaniem tańca czuwali: Jolanta Borsa, Michał Borsa i  Łukasz Świętochowski). Uczniowie, by wyrazić swą wdzięczność wobec dyrekcji, nauczycieli oraz rodziców, przygotowali piosenki.   Wychowawcom, którzy opiekowali się uczniami przez lata edukacji w szkole średniej, wręczyli kwiaty. Młodzież pod kierunkiem Anny Janczak przygotowała również krótki skecz ukazujący rzeczywistość szkolną w krzywym zwierciadle.   Pomimo zbliżającej się wielkimi krokami matury uczniowie wraz z rodzicami oraz gronem pedagogicznym bawili się doskonale. Nikogo nie opuszczał dobry nastrój, a uśmiech nie znikał z twarzy. Udana zabawa trwała do samego rana.