Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Barok w MBP

Barok w MBP

Barok w MBP

W Dziale dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej prezentowana jest w maju kolejna wystawa z cyklu "Z literaturą przez wieki". Tym razem tematem przewodnim ekspozycji jest dorobek literacki baroku.

Na wystawie znalazły się informacje dotyczące głównych nurtów i gatunków literackich baroku. Całość wystawy uzupełniły pozycje książkowe twórców literatury jakimi dysponuje dział oraz opracowania poświęcone epoce.
Celem wystawy jest przybliżenie czytelnikom historii literatury, warunków w jakich powstała, a także zachęcenie do sięgania po nią.

Źródło: Okay

W Dziale dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej prezentowana jest w maju kolejna wystawa z cyklu "Z literaturą przez wieki". Tym razem tematem przewodnim ekspozycji jest dorobek literacki baroku. Na wystawie znalazły się informacje dotyczące głównych nurtów i gatunków literackich baroku. Całość wystawy uzupełniły pozycje książkowe twórców literatury jakimi dysponuje dział oraz opracowania poświęcone epoce.Celem wystawy jest przybliżenie czytelnikom historii literatury, warunków w jakich powstała, a także zachęcenie do sięgania po nią. Źródło: Okay