Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Barwy jesieni - wystawa i konkurs w MBP

Barwy jesieni - wystawa i konkurs w MBP

Barwy jesieni - wystawa i konkurs w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Kozaczkowej - Oddział dla Dzieci i Muzeum Powiśla Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarn. zaprasza zainteresowanych do zwiedzania wystawy pt. "Barwy jesieni". Celem wystawy jest pokazanie najmłodszym czytelnikom jak piękna i bogata w dary może być jesień. Biblioteka proponuje konkurs dla najbardziej spostrzegawczych zwiedzających ! 

Na wystawie zebrano nie tylko różnorodne plony z pól, ogrodów i lasów, ale także wyeksponowane z Muzeum Powiśla Dąbrowskiego narzędzia rolnicze używane w dawnym gospodarstwie wiejskim. Miłym akcentem są przyniesione przez dzieci własnoręcznie wykonane figurki z kasztanów i żołędzi. Figurki te zostały zrobione przez dzieci z Ochronki im. Jana Pawła II oraz uczniów klasy IIa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Tłem do wystawy jest ekspozycja zdjęć o tematyce jesiennej wykonanych przez Krzysztofa Orwata, Jacka Sąsiadka i Joanny Fido.

Dla spostrzegawczych - KONKURS!!!
Bliższe informacje pod nr. tel. 642-21-71 lub www.mbp-dt.prv.pl 

Wystawę można zwiedzać do 20 listopada. Wszystkich zainteresowanych MBP serdecznie zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00, w soboty od 10.00 - 14.00. 

Źródło: inTARnet.pl

Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Kozaczkowej - Oddział dla Dzieci i Muzeum Powiśla Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarn. zaprasza zainteresowanych do zwiedzania wystawy pt. "Barwy jesieni". Celem wystawy jest pokazanie najmłodszym czytelnikom jak piękna i bogata w dary może być jesień. Biblioteka proponuje konkurs dla najbardziej spostrzegawczych zwiedzających !  Na wystawie zebrano nie tylko różnorodne plony z pól, ogrodów i lasów, ale także wyeksponowane z Muzeum Powiśla Dąbrowskiego narzędzia rolnicze używane w dawnym gospodarstwie wiejskim. Miłym akcentem są przyniesione przez dzieci własnoręcznie wykonane figurki z kasztanów i żołędzi. Figurki te zostały zrobione przez dzieci z Ochronki im. Jana Pawła II oraz uczniów klasy IIa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Tłem do wystawy jest ekspozycja zdjęć o tematyce jesiennej wykonanych przez Krzysztofa Orwata, Jacka Sąsiadka i Joanny Fido. Dla spostrzegawczych - KONKURS!!! Bliższe informacje pod nr. tel. 642-21-71 lub www.mbp-dt.prv.pl  Wystawę można zwiedzać do 20 listopada. Wszystkich zainteresowanych MBP serdecznie zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00, w soboty od 10.00 - 14.00.  Źródło: inTARnet.pl