Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Beata Szydło - Posłanka do Parlamentu Europejskiego będzie gościem warsztatów MDP

Beata Szydło - Posłanka do Parlamentu Europejskiego będzie gościem warsztatów MDP

Beata Szydło - Posłanka do Parlamentu Europejskiego będzie gościem warsztatów MDP

W niedzielę 12 czerwca 2022 roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu, podczas trwających warsztatów dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, o godzinie 11:30 zaszczyci nas swoją obecnością Beata Szydło Posłanka do Parlamentu Europejskiego.

W wydarzeniu uczestniczą członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu całego powiatu, którzy wezmą udział w grach i zabawach terenowych prowadzonych przez strażaków oraz zajęciach prowadzonych przez grupę ratowniczą z psami. Oprócz tego będą mieli okazję zapoznać się z pojazdami strażackimi, ich wyposażeniem i obsługą. Do ich dyspozycji będzie również Ogródek Strażacki przygotowany przez OSP Gdów, a także darmowy dmuchaniec dla najmłodszych.

Osoby zainteresowane służbą w szeregach OSP będą mogły obserwować prowadzone w ramach warsztatów działania.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie pn. Instytut Rozwoju Obszarów Wiejskich, którego członkiem jest Powiat Dąbrowski, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Powiat Proszowicki. Projekt finansowany jest ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

W niedzielę 12 czerwca 2022 roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu, podczas trwających warsztatów dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, o godzinie 11:30 zaszczyci nas swoją obecnością Beata Szydło Posłanka do Parlamentu Europejskiego. W wydarzeniu uczestniczą członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu całego powiatu, którzy wezmą udział w grach i zabawach terenowych prowadzonych przez strażaków oraz zajęciach prowadzonych przez grupę ratowniczą z psami. Oprócz tego będą mieli okazję zapoznać się z pojazdami strażackimi, ich wyposażeniem i obsługą. Do ich dyspozycji będzie również Ogródek Strażacki przygotowany przez OSP Gdów, a także darmowy dmuchaniec dla najmłodszych. Osoby zainteresowane służbą w szeregach OSP będą mogły obserwować prowadzone w ramach warsztatów działania. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie pn. Instytut Rozwoju Obszarów Wiejskich, którego członkiem jest Powiat Dąbrowski, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Powiat Proszowicki. Projekt finansowany jest ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.