1. „Bezpieczne lato z Fundacją PZU” w Smęgorzowie

„Bezpieczne lato z Fundacją PZU” w Smęgorzowie

Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Fundacji PZU.

W niedzielne popołudnie, 13 września 2020 roku na boisku sportowym w Smegorzowie odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Bezpieczne lato z Fundacją PZU”. Z uwagi na sytuację epidemiczną, w festynie uczestniczyli tylko mieszkańcy Smęgorzowa oraz zaproszeni goście. Samorząd powiatowy na pikniku reprezentował Członek Zarządu Powiatu Dąbrowskiego Andrzej Giza. Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów będące organizatorem tego wydarzenia przygotowało mnóstwo atrakcji dla uczestników, zwłaszcza tych najmłodszych. Nie zabrakło konkursów plastycznych, sprawnościowych, dmuchanych placów zabaw i kącika do malowania twarzy. Odbył się również wykład o bezpieczeństwie latem i pokaz udzielania pierwszej pomocy. Dla uczestników konkursów czekały atrakcyjne nagrody. Wparcia w postaci gadżetów promocyjnych udzieliło również Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Fundacji PZU.