Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Bezpłatne porady ekspertów dla powodzian

Bezpłatne porady ekspertów dla powodzian

W sobotę 5 lutego br. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słupcu (gmina Szczucin), uruchomione zostanie Mobilne Centrum Wsparcia, organizowane w ramach kampanii społecznej: HDI dla powodzian.
Celem tej akcji jest dotarcie z pomocą do mieszkańców miejscowości najbardziej poszkodowanych przez powódź oraz edukacja na rzecz przeciwdziałania negatywnym skutkom zalań w przyszłości.

Zarówno powodzianie, jak i ogół mieszkańców naszego kraju powinni być świadomi tego, jak zapobiegać stratom majątkowym powodowanym przez powódź, jak minimalizować jej skutki oraz gdzie najszybciej i najefektywniej szukać pomocy, gdy stanie się ona bezpośrednim zagrożeniem.
Porady udzielane przez prawnika, psychologa oraz specjalistę ds. ubezpieczeń mają na celu pomoc w rozwiązywaniu zaistniałych po powodzi problemów oraz informowanie jak zabezpieczyć się przed negatywnymi skutkami przyszłych zalań.
Usytuowanie Mobilnych Centrów Wsparcia w bliskim sąsiedztwie poszkodowanych osób ma na celu wyeliminowanie barier, zarówno finansowych, jak i komunikacyjnych, które często uniemożliwiają zainteresowanym z porad ekspertów.

Bezpłatne porady będą udzielane przez zespół ekspertów:
- specjalisty ds. interwencji kryzysowej
- prawnika rekomendowanego przez Naczelną Radę Adwokacką - specjalisty ds. ubezpieczeń

Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.hdidlapowodzian.pl

W sobotę 5 lutego br. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słupcu (gmina Szczucin), uruchomione zostanie Mobilne Centrum Wsparcia, organizowane w ramach kampanii społecznej: HDI dla powodzian. Celem tej akcji jest dotarcie z pomocą do mieszkańców miejscowości najbardziej poszkodowanych przez powódź oraz edukacja na rzecz przeciwdziałania negatywnym skutkom zalań w przyszłości. Zarówno powodzianie, jak i ogół mieszkańców naszego kraju powinni być świadomi tego, jak zapobiegać stratom majątkowym powodowanym przez powódź, jak minimalizować jej skutki oraz gdzie najszybciej i najefektywniej szukać pomocy, gdy stanie się ona bezpośrednim zagrożeniem. Porady udzielane przez prawnika, psychologa oraz specjalistę ds. ubezpieczeń mają na celu pomoc w rozwiązywaniu zaistniałych po powodzi problemów oraz informowanie jak zabezpieczyć się przed negatywnymi skutkami przyszłych zalań. Usytuowanie Mobilnych Centrów Wsparcia w bliskim sąsiedztwie poszkodowanych osób ma na celu wyeliminowanie barier, zarówno finansowych, jak i komunikacyjnych, które często uniemożliwiają zainteresowanym z porad ekspertów. Bezpłatne porady będą udzielane przez zespół ekspertów: - specjalisty ds. interwencji kryzysowej - prawnika rekomendowanego przez Naczelną Radę Adwokacką - specjalisty ds. ubezpieczeń Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.hdidlapowodzian.pl
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG