Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji, Ośrodek w Tarnowie, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Urząd Miasta Tarnowa zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne:

„DOTACJE UNIJNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INNOWACYJNA GOSPODARKA".

Spotkanie poprowadzone zostanie przez ekspertów ds. funduszy europejskich, którzy

szczegółowo omówią kwestie związane z aplikowaniem wniosków do następujących działań:

Działanie 4.2 Stymulowanie działalności B+R przedsiębiorstw oraz wsparcie w zakresie wzornictwa przemysłowego,Działanie 4.4 Nowe Inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym,Działanie 6,1 Paszport do eksportu,Działanie 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej,Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

Spotkanie rozpocznie się 19 stycznia 2009 r. o godz.: 9:00 – 13:00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Tarnowie, przy ul. Goldhamera 3 (parter).

Kartę zgłoszenia udziału w spotkaniu informacyjnym, należy odesłać do 15 stycznia na adres e-mail: tarnow@mistia.org.pl, lub na numer fax: 014 621 22 16.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu Powiatu Dąbrowskiego do uczestnictwa w spotkaniu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

PLAN SPOTKANIA

FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji, Ośrodek w Tarnowie, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Urząd Miasta Tarnowa zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne: „DOTACJE UNIJNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INNOWACYJNA GOSPODARKA". Spotkanie poprowadzone zostanie przez ekspertów ds. funduszy europejskich, którzy szczegółowo omówią kwestie związane z aplikowaniem wniosków do następujących działań: Działanie 4.2 Stymulowanie działalności B+R przedsiębiorstw oraz wsparcie w zakresie wzornictwa przemysłowego,Działanie 4.4 Nowe Inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym,Działanie 6,1 Paszport do eksportu,Działanie 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej,Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B. Spotkanie rozpocznie się 19 stycznia 2009 r. o godz.: 9:00 – 13:00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Tarnowie, przy ul. Goldhamera 3 (parter). Kartę zgłoszenia udziału w spotkaniu informacyjnym, należy odesłać do 15 stycznia na adres e-mail: tarnow@mistia.org.pl, lub na numer fax: 014 621 22 16. Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu Powiatu Dąbrowskiego do uczestnictwa w spotkaniu. FORMULARZ ZGŁOSZENIA PLAN SPOTKANIA