Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Bezpłatne szkolenie EFS

Bezpłatne szkolenie EFS

Bezpłatne szkolenie EFS

Szanowni Państwo

Zapraszamy na kolejne, dwudniowe bezpłatne szkolenie, organizowane przez tarnowski Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego. Odbędzie się ono w dniach 15 i 16 października (pn, wt) w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Celem szkolenia, którego zakresem tematycznym jest aplikowanie o wsparcie z Europejskiego Funduszu Społecznego, jest przybliżenie potencjalnym beneficjantom zasad dotyczących realizacji projektów finansowanych z EFS. Szkolenie obejmować będzie między innymi: zasady przygotowywania wniosku aplikacyjnego EFS (zawartość, wypełnianie, budżet), omówione zostaną także kwestie związane z oceną wniosku, realizacją projektu (wprowadzaniem zmian) oraz sprawozdania, w tym PEFS oraz wniosku o płatność.

Ważną częścią szkolenia będzie możliwość pracy na konkretnych przykładach, to znaczy, iż zasady przygotowywania wniosku (w tym budżetu) oraz jego oceny będą odbywać się na przykładzie konkretnego wypełnionego wniosku aplikacyjnego. Wprowadzanie zmian, sprawozdania oraz wnioski o płatność będą prowadzone również w oparciu o konkretny projekt i aktualne dostępne dokumenty w zakresie okresu programowania 2007-13 oraz doświadczenia okresu 2004-6.

Termin nadsyłania zgłoszeń uczestnictwa w szkoleniu upływa 12 października (piątek). Przypominamy, iż liczba uczestników szkolenia jest ograniczona (maksymalnie 20 osób). Szczegółowy program szkolenia oraz formularz uczestnictwa można otrzymać w Wydziale Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 40). Wypełniony formularz prosimy przesłać faxem na nr 014 65 56 985 lub mailem na adres roefstarnow@gmail.com

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie pracowników Ośrodka o uczestnictwie osób niepełnosprawnych ruchowo, potrzebujących pomocy w dotarciu do miejsca szkolenia.

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego
ul. Sikorskiego 5 (biurowiec "Świt"), 33-100 Tarnów
infolinia/fax 014 65 56 985
www.tarnow.roefs.pl, e-mail: roefstarnow@gmail.com

Wykonawca Projektu ROEFS:
Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego
ul. Wielkie Schody 3, 33-10 Tarnów
tel/fax 014 62 72 871
www.fundacjatarnowskiego.org.pl, e-mail: hetman.fundacja@poczta.fm

Szanowni Państwo Zapraszamy na kolejne, dwudniowe bezpłatne szkolenie, organizowane przez tarnowski Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego. Odbędzie się ono w dniach 15 i 16 października (pn, wt) w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Celem szkolenia, którego zakresem tematycznym jest aplikowanie o wsparcie z Europejskiego Funduszu Społecznego, jest przybliżenie potencjalnym beneficjantom zasad dotyczących realizacji projektów finansowanych z EFS. Szkolenie obejmować będzie między innymi: zasady przygotowywania wniosku aplikacyjnego EFS (zawartość, wypełnianie, budżet), omówione zostaną także kwestie związane z oceną wniosku, realizacją projektu (wprowadzaniem zmian) oraz sprawozdania, w tym PEFS oraz wniosku o płatność. Ważną częścią szkolenia będzie możliwość pracy na konkretnych przykładach, to znaczy, iż zasady przygotowywania wniosku (w tym budżetu) oraz jego oceny będą odbywać się na przykładzie konkretnego wypełnionego wniosku aplikacyjnego. Wprowadzanie zmian, sprawozdania oraz wnioski o płatność będą prowadzone również w oparciu o konkretny projekt i aktualne dostępne dokumenty w zakresie okresu programowania 2007-13 oraz doświadczenia okresu 2004-6. Termin nadsyłania zgłoszeń uczestnictwa w szkoleniu upływa 12 października (piątek). Przypominamy, iż liczba uczestników szkolenia jest ograniczona (maksymalnie 20 osób). Szczegółowy program szkolenia oraz formularz uczestnictwa można otrzymać w Wydziale Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 40). Wypełniony formularz prosimy przesłać faxem na nr 014 65 56 985 lub mailem na adres roefstarnow@gmail.com Prosimy o wcześniejsze poinformowanie pracowników Ośrodka o uczestnictwie osób niepełnosprawnych ruchowo, potrzebujących pomocy w dotarciu do miejsca szkolenia. Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego ul. Sikorskiego 5 (biurowiec "Świt"), 33-100 Tarnów infolinia/fax 014 65 56 985 www.tarnow.roefs.pl, e-mail: roefstarnow@gmail.com Wykonawca Projektu ROEFS: Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego ul. Wielkie Schody 3, 33-10 Tarnów tel/fax 014 62 72 871 www.fundacjatarnowskiego.org.pl, e-mail: hetman.fundacja@poczta.fm