Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Bezpłatne szkolenie ”Przygotowanie projektu do Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.... .”

Bezpłatne szkolenie ”Przygotowanie projektu do Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.... .”

Bezpłatne szkolenie ”Przygotowanie projektu do Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.... .”

Tarnowski Regionalny Ośrodek EFS zaprasza na BEZPŁATNE szkolenie pt. „Przygotowanie projektu do Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach cyklu zarządzanie projektem EFS", które odbędzie się w dniach 26-27 stycznia b.r. w Tarnowie. Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy i umiejętności uczestników w zakresie przygotowania wniosków aplikacyjnych do Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a tym samym skutecznego aplikowania o środki EFS.
Jak zgłosić się na szkolenie?
Aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info_tarnow@roefs.pl lub faxem na nr (014) 65 56 985 do dnia 22.01.2010 do godziny 16.00. Osoby zakwalifikowane na szkolenie dostaną potwierdzenie via e-mail lub telefonicznie.

Kogo zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu?
- organizacje pozarządowe
- jednostki samorządu terytorialnego, w tym jednostki organizacyjne
- szkoły podstawowe i gimnazjalne
- szkoły wyższe i jednostki naukowe
- organizacje przedsiębiorców i przedsiębiorcy
- instytucje rynku pracy
z powiatu: tarnowskiego, brzeskiego, bocheńskiego oraz dąbrowskiego.

Informacje organizacyjne:
Szkolenie będzie się odbywać w godzinach: 9.00 – 16.00 (od godziny 8.30 rejestracja i bufet kawowy) i jest całkowicie bezpłatne. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, bufet kawowy, zaświadczenia ukończenia szkolenia.

Projekt Regionalny Ośrodek EFS w Tarnowie jest finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego
ul.Wałowa2 (I piętro) pok. nr 4, 33-100 Tarnów
infolinia/fax 014 65 56 985
www.tarnow.roefs.pl, e-mail: roefstarnow@gmail.com

Wykonawca Projektu ROEFS:
Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego
ul. Wielkie Schody 3, 33-100 Tarnów
tel/fax 014 62 72 871
www.fundacjatarnowskiego.org.pl, e-mail: hetman.fundacja@poczta.fm

Program szkolenia.doc

Karta zgłoszenia.doc

Opracowanie: ROEFS w Tarnowie

Tarnowski Regionalny Ośrodek EFS zaprasza na BEZPŁATNE szkolenie pt. „Przygotowanie projektu do Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach cyklu zarządzanie projektem EFS", które odbędzie się w dniach 26-27 stycznia b.r. w Tarnowie. Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy i umiejętności uczestników w zakresie przygotowania wniosków aplikacyjnych do Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a tym samym skutecznego aplikowania o środki EFS.Jak zgłosić się na szkolenie?Aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info_tarnow@roefs.pl lub faxem na nr (014) 65 56 985 do dnia 22.01.2010 do godziny 16.00. Osoby zakwalifikowane na szkolenie dostaną potwierdzenie via e-mail lub telefonicznie. Kogo zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu?- organizacje pozarządowe- jednostki samorządu terytorialnego, w tym jednostki organizacyjne- szkoły podstawowe i gimnazjalne- szkoły wyższe i jednostki naukowe- organizacje przedsiębiorców i przedsiębiorcy- instytucje rynku pracyz powiatu: tarnowskiego, brzeskiego, bocheńskiego oraz dąbrowskiego. Informacje organizacyjne:Szkolenie będzie się odbywać w godzinach: 9.00 – 16.00 (od godziny 8.30 rejestracja i bufet kawowy) i jest całkowicie bezpłatne. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, bufet kawowy, zaświadczenia ukończenia szkolenia. Projekt Regionalny Ośrodek EFS w Tarnowie jest finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznegoul.Wałowa2 (I piętro) pok. nr 4, 33-100 Tarnówinfolinia/fax 014 65 56 985www.tarnow.roefs.pl, e-mail: roefstarnow@gmail.com Wykonawca Projektu ROEFS:Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiegoul. Wielkie Schody 3, 33-100 Tarnówtel/fax 014 62 72 871www.fundacjatarnowskiego.org.pl, e-mail: hetman.fundacja@poczta.fm Program szkolenia.doc Karta zgłoszenia.doc Opracowanie: ROEFS w Tarnowie