Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Biało - czerwone flagi dla mieszkańców powiatu

Biało - czerwone flagi dla mieszkańców powiatu

Biało - czerwone flagi dla mieszkańców powiatu

W związku ze zbliżającym się Świętem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzonym 2 maja oraz 231. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3-go Maja Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w dniu 29 kwietnia w tutejszym urzędzie będzie można otrzymać bezpłatnie biało-czerwoną flagę.

Flagi tradycyjne do wywieszenia na drzewcu oraz papierowe flagietki (dostępne w ograniczonej ilości) będzie można odebrać w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5 - I piętro w godzinach pracy urzędu tj. 7:30 – 15:30.

Niech ten prosty gest wywieszenia biało – czerwonej polskiej flagi będzie wyrazem naszego patriotyzmu i pamięci o ważnych datach dla naszej ojczyzny.

Zapraszamy także do przesyłania zdjęć wywieszonej przez siebie flagi na adres mailowy: promocja@powiatdabrowski.pl, na profil Powiatu Dąbrowskiego na Facebooku lub na nr tel. 601-456-353 (przesyłając zdjęcie wyrażają Państwo zgodę na jego wykorzystanie w celach promocyjnych Powiatu Dąbrowskiego).

Pokażmy przywiązanie do Biało-Czerwonej,
serdecznie zapraszamy po odbiór flag!

W związku ze zbliżającym się Świętem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzonym 2 maja oraz 231. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3-go Maja Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w dniu 29 kwietnia w tutejszym urzędzie będzie można otrzymać bezpłatnie biało-czerwoną flagę. Flagi tradycyjne do wywieszenia na drzewcu oraz papierowe flagietki (dostępne w ograniczonej ilości) będzie można odebrać w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5 - I piętro w godzinach pracy urzędu tj. 7:30 – 15:30. Niech ten prosty gest wywieszenia biało – czerwonej polskiej flagi będzie wyrazem naszego patriotyzmu i pamięci o ważnych datach dla naszej ojczyzny. Zapraszamy także do przesyłania zdjęć wywieszonej przez siebie flagi na adres mailowy: promocja@powiatdabrowski.pl, na profil Powiatu Dąbrowskiego na Facebooku lub na nr tel. 601-456-353 (przesyłając zdjęcie wyrażają Państwo zgodę na jego wykorzystanie w celach promocyjnych Powiatu Dąbrowskiego). Pokażmy przywiązanie do Biało-Czerwonej, serdecznie zapraszamy po odbiór flag!