1. Flagi dla mieszkańców powiatu rozdane

Flagi dla mieszkańców powiatu rozdane

Uczcijmy to święto wspólnie!

Dziś mieszkańcy powiatu mogli otrzymać biało-czerwone flagi, które rozdawane były z okazji zbliżającego się Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Akcja bezpłatnego rozdawania flag została zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej po raz pierwszy i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Zachęcamy wszystkich, szczególnie mieszkańców Powiśla do wywieszenia 2 maja biało-czerwonej flagi. Prezentując ją dajmy wyraz naszych patriotycznych wartości i szacunku do barw narodowych. Uczcijmy to święto wspólnie!