Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Biblioteka ciągle w grze”

„Biblioteka ciągle w grze”

„Biblioteka ciągle w grze”

Pod takim hasłem od 8 do 15 mają przebiegał będzie „Tydzień Bibliotek 2012 ''. Ten Ogólnopolski Program zainicjowany już po raz IX przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich nawiązuje do piłkarskiego EURO, ale pokazuje również zmiany zachodzące w bibliotekach i uświadamia, że czytanie jest modne, a biblioteki ciągle są w „grze" dostosowując się do potrzeb i przeobrażeń kulturalnych i społecznych.

Dzięki różnorodnym akcjom czytelniczym i społecznym jak również ożywionej dyskusji w mediach na temat czytelnictwa – wyraźnie wzrosło zainteresowanie bibliotekami oraz świadomość wielkiego znaczenia książki dla kultury i rozwoju intelektualnego społeczeństwa.

opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej

Pod takim hasłem od 8 do 15 mają przebiegał będzie „Tydzień Bibliotek 2012 ''. Ten Ogólnopolski Program zainicjowany już po raz IX przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich nawiązuje do piłkarskiego EURO, ale pokazuje również zmiany zachodzące w bibliotekach i uświadamia, że czytanie jest modne, a biblioteki ciągle są w „grze" dostosowując się do potrzeb i przeobrażeń kulturalnych i społecznych. Dzięki różnorodnym akcjom czytelniczym i społecznym jak również ożywionej dyskusji w mediach na temat czytelnictwa – wyraźnie wzrosło zainteresowanie bibliotekami oraz świadomość wielkiego znaczenia książki dla kultury i rozwoju intelektualnego społeczeństwa. opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej